Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини м. Обухів [Підслухано]
Додано 03 вер 2021

Новини м. Обухів [Підслухано]

@overhear_Obukhiv
Кількість підписників: 19 254
Фото: 3,140
Відео: 427
Посилання: 1,400
Опис:
🇺🇦Новини міста Обухів🇺🇦 🔗Телеграм-канал, де лише важлива інформація без зайвого. ✅Будьте в курсі подій нашого міста!
Джерело

Новини м. Обухів [Підслухано] | ️Нам пишуть:Українці розумні люди і знаходячись у стані війни розуміют...

Логотип телеграм спільноти - Новини м. Обухів [Підслухано] Новини м. Обухів [Підслухано] @overhear_Obukhiv
6 500 Охват/переглядів 2023-11-04 13:51 Повідомлення №1881
✍️Нам пишуть:Українці розумні люди і знаходячись у стані війни розуміють що їх життя поставлені на карту.Дива не сталось і так довгоочікуваний контрнаступ перейшов у позиційний стан війни. Українці вже занадто довго б'ють на сполох, аби бюджети всіх рівнів перевели на використання для ЗСУ. Українці б'ють на сполох щодо нераціонального використання коштів на ремонти доріг, стадіонів тощо. Всім зрозуміло, що саме передувало початку мирних акцій?Але чи прислухаються до заяв громадян їх можновладці?Вже бачимо заяви влади, що 30-50% чиновників буде звільнено. Отже ці мирні акції дають результати!Врятувати Україну можепо лише ми, а не система, бо система занадто інертна, занадто обтяжена нормативами.Переконаний, що ці мирні акції мають стати поштовхом до правильних змін, аби не втратити державу:-скорочення міністерств і відомств, скорочення всього непотрібного апарату чиновників. Лише скорочення на 10 % чиновників дає мільярд в місяць до бюджету.-перестаньте використовувати ганебне явище преміювання чиновників, 13 зарплатні та мільйонні зарплатні для віп-чиновників-спрощення митних правил для отримання технічної і гуманітарної допомоги-відміна податків на виробництва для фронту-отримання дозволів на виробництва для фронту за заявою до 1 доби-прибрати передплату податків і мита на всі комплектуючі і запчастиниЦе стане можливим після створення місцевих рад оборони з числа вмотивованих волонтерів, громадських об'єднань без будь-якого подітичного забарвлення-посилення оборонних заходів по лінії оборони, створивши і 1 і 2 і 3 лінію оборони.Ми знаємо куди ворог дійшов, отже використовуючи досвід, маємо там робити бетонні укріплення.Не вистачає мін? Дайте можливість їх робити на тисячах покинутих виробництв.Дайте їм державне замовлення, дайте народу поштовх який був в перші тижні війни і ви своєю бездіяльністю знищили.Московитський ворог назавжди, бо він одвічний і до його скону. Тому всі мають працювати лише на Перемогу!