Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини м. Обухів [Підслухано]
Додано 03 вер 2021

Новини м. Обухів [Підслухано]

@overhear_Obukhiv
Кількість підписників: 19 282
Фото: 3,140
Відео: 427
Посилання: 1,400
Опис:
🇺🇦Новини міста Обухів🇺🇦 🔗Телеграм-канал, де лише важлива інформація без зайвого. ✅Будьте в курсі подій нашого міста!
Джерело

Новини м. Обухів [Підслухано] | ️Нам пишуть:Доброго недільного ранку. І був би він добрий, але захотіл...

Логотип телеграм спільноти - Новини м. Обухів [Підслухано] Новини м. Обухів [Підслухано] @overhear_Obukhiv
11 400 Охват/переглядів 2025-11-09 11:49 Повідомлення №4000
✍️Нам пишуть:Доброго недільного ранку. І був би він добрий, але захотілось піти на недільний базар той що на лікарні. Вмовила чоловіка поїхати раніше, щоб встигнути за молоком. І тут все розпочалось. Ходили ми по базару і дитині захотілось в туалет, ну ми і попрямували туди. Як всі знаю там є платний на базарі. Коли я туди зайшла, по перше при вході зразу сказали що туалет вже 20грн. Я не зрозуміла за що там брати такі кошти?? Так як не одноразово була там, добре заплатила я за послугу, думаю можливо там щось помінялось, але коли зайшла була просто ніби в сні жахів. Все брудне, огидне, куча сміття, запах стоїть ну не Франції. Просто жах із жахів. А туди ходять і торговці і звичайні мешканці. Та це ще не кінець, подумайте скільки базар має коштів: в'їзд в базар 20грн, туалет 20 грн і того 40грн. А людей неймовірна кількість. Добре за в'їзд беріть, а за неприбраний санітарний вузол, за що такі кошти. Фото надаю. Вибачте, що Вам Обухівський громадо таке виставляю, але сил терпіти вже немає. В Києві і то дешевші туатели і якість прибирання найвища. А тут .....Прошу Міську раду навести порядок і підтримувати його, якщо берете такі кошти з людей. Прошу анонімно.