Джерело
Новини м. Обухів [Підслухано] | Отримавши інформацію про випадок у селі Григорівка, де група підлітків...
9 000 Охват/переглядів
2025-04-03 10:12
Повідомлення №3308
Отримавши інформацію про випадок у селі Григорівка, де група підлітків знущалася над своїм знайомим, адміністрація закладу освіти відразу звернулась до правоохоронних органів та відповідних інстанцій для подальшого розслідування інциденту. Наказом закладу освіти була створена комісія з розгляду випадку булінгу, до якої увійшли представники ювенальної превенції відділу превенції Обухівського РУП ГУНП в Київській області, головний спеціаліст у справах сім’ї виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області, представники міської влади, управління освіти, батьківської спільноти, практичний психолог, соціальний педагог та класні керівники. Заслухавши розповіді усіх учасників інциденту з відео та їх батьків, комісія дійшла висновку, що фактів прояву булінгу не було. Чекаємо на остаточний висновок працівників поліції. Заклад освіти працює і продовжить працювати в напрямку недопущення жорстокого поводження з дітьми та рядом інших супутніх питань. І в свою чергу закликає батьків не бути байдужими до виховання та навчання своїх дітей. Адже виховання зароджується в сім’ї і батьки є невід’ємними учасниками освітнього процесу.