Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сашко Науменко не Львівський Раян Гослінг
Додано 14 лип 2024

Сашко Науменко не Львівський Раян Гослінг

@otyaiti
Кількість підписників: 758
Фото: 11,400
Відео: 2,850
Посилання: 5,450
Опис:
4441114428323453 Митець завжди голодний і я не виняток, якщо хтось хоче стати моїм меценатом...
Джерело

Сашко Науменко не Львівський Раян Гослінг | Я давно хотів висловити свою позицію щодо мовного питання. Нарешті цей...

Логотип телеграм спільноти - Сашко Науменко не Львівський Раян Гослінг Сашко Науменко не Львівський Раян Гослінг @otyaiti
151 Охват/переглядів 2026-03-21 11:48 Повідомлення №44323
Я давно хотів висловити свою позицію щодо мовного питання. Нарешті цей час настав, і я відкрито кажу вам: я ненавиджу білоруську мову. Я повністю розумію, чому мовне питання викликає настільки палкі суперечки — білоруська мова дійсно огидна. Вона огидно виглядає на письмі і ще гірше звучить. Читання тексту білоруською це завжди якісь ментальні тортури — ти ніби розумієш написане, але маєш продиратися крізь всраті викривлення цієї збоченої мови. Не дивно, чому люди так бісяться, коли замість того щоб писати нормальною українською або східноукраїнським діалектом, хтось переходить на білоруську.Щодо іншого важливого аспекту мовного питання, моя позиція теж досить чітка — я ненавиджу йобаний британський акцент. Щоразу коли у відео на ютубі я чую людину з британським акцентом, я майже зразу вирубаю його, бо це завжди звучить максимально бридотно. Британці розмовляють так ніби вони розумово відсталі і це є одним з підтверджень того, що вони — нація дегенератів, а Британія — це острівна рашка. Вони не виробляють жодного гідного контенту з часів з Шекспіра. Єдине виключення — фільм "Брати з Ґрімзбі".Інші європейські акценти англійської теж зазвичай майже неможливо слухати. Британський варіант однозначно лідує за рівнем огиди, але з ним цілком можуть конкурувати нідерландський та німецький акценти. Наймилозвучніший варіант англійської — це, очевидно, каліфорнійська англійська. Це еталон, приємніше за який не звучить жоден інший варіант вимови. Всі інші американські акценти теж звучать незрівнянно краще за все, що можна почути від людей з Європи 🇺🇸🇺🇸🇺🇸