Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Департамент освіти Житомира
Додано 14 лип 2024

Департамент освіти Житомира

@osvitaZt
Кількість підписників: 2 550
Фото: 4,330
Відео: 133
Посилання: 436
Опис:
Найсвіжіші новини в сфері освіти Житомирської ОТГ, важливі повідомлення, комунікація з батьками та учнями. Сайт департаменту освіти https://do.zt.ua/ Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100088823928465
Джерело

Департамент освіти Житомира | У пресцентрі Житомирської міської ради відбувся брифінг присвячений по...

Логотип телеграм спільноти - Департамент освіти Житомира Департамент освіти Житомира @osvitaZt
2 800 Охват/переглядів 2024-08-14 14:05 Повідомлення №3476
У пресцентрі Житомирської міської ради відбувся брифінг присвячений початку нового навчального року.Захід відбувся за участі заступниці Житомирського міського голови Марії Місюрової, директора департаменту освіти Валентина Арендарчука, першого заступника директора департаменту освіти Світлани Ковтуненко та директорів ліцеїв №12 Олександра Голяченка та ліцею №24 Ганни Дудік.Основна інформація, що була озвучена: 🔸другого вересня у закладах загальної середньої освіти Житомирської міської територіальної громади розпочнеться новий 2024-2025 навчальний рік.🔹Кабінетом Міністрів України визначено, що навчальний рік триватиме до 30 червня.🔸Останні два тижні питання введення 5-ти або 6-ти денного робочого тижня для учнів нашої громади хвилює батьків та активно обговорюється у соціальних мережах.Зважаючи на безпекову ситуацію в Україні, департаментом освіти було запропоновано декілька варіантів навчання дітей у новому навчальному році.Варіанти розглядалися за умови, що організація освітнього процесу не повинна призводити до перевантаження учнів та має забезпечувати безпечні та нешкідливі умови здобуття освіти.Гранично допустиме навантаження учнів визначене типовою освітньою програмою та має відповідати базовому навчальному плану Державного стандарту. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, департамент освіти провели спільну нараду з директорами ліцеїв.Після обговорення вирішено, що навчання відбуватиметься за п’ятиденним робочим тижнем.🔹Для недопущення освітніх втрат у новому навчальному році буде застосовано гнучкий формат канікул, адже мінімальна кількість канікулярних днів не може бути менше 30 днів, що буде забезпечено.Варто додати, що завдяки спільній роботі міської ради та департаменту освіти, 90% наших школярів будуть навчатися очно.