Джерело
Департамент освіти Житомира | У департаменті освіти відбулося нагородження переможців ІІІ міської ін...
1 700 Охват/переглядів
2025-04-17 09:22
Повідомлення №4200
У департаменті освіти відбулося нагородження переможців ІІІ міської інтелектуальної командної гри «Астрономічна вікторина» 🚀🌍🪐Вікторина відбулася у Всесвітній день авіації і космонавтики 12 квітня 2025 року на базі Ліцею № 21. 7 команд змагалися під час формату “Що?Де?Коли?”, з них 4, які набрали найбільшу кількість балів, демонстрували свої інтелектуальні здібності у галузі астрономії у форматі гри «Ерудит-квартет».Вітаємо переможців:🏆Диплом абсолютного переможця та медалі отримала команда «КОСМІЧНІ НАВІГАТОРИ» Ліцею № 3 у складі учнів 11 класу: Олейніков Нікіта, Грабовська Олександра, Левандовська Іванна, Мартинюк Яна, Лонська Анастасія.🥇Диплом І ступеня та медалі отримала команда «LA vaca Saturno saturnita» Ліцею № 12 у складі учнів 11 класу: Малина Аліна, Ганченко Ілля, Шиллє Юрій, Нєкрасов Гліб. 🥈Диплом ІІ ступеня та медалі отримала команда «СУПУТНИК-1» Ліцею № 8 у складі учнів 10 класу Гуменюк Анна, Ярмолюк Владислав, Мартінзон Андрій, Кутузова Марія, Наумчук Марія.🥉Диплом ІІІ ступеня та медалі отримала команда «СТОЖАРИ» Ліцею № 34: Мисько Богдана, учениця 10 класу, Мінько Ілона, учениця 10 класу, Прокопенко Святослава, учениця 10 класу, Ямковий Артем, учень 11 класу, Янєв Михайло, учень 11 класу.Подяками департаменту освіти відзначено педагогічних керівників команд та Голяченка Олександра, директора Ліцею № 12, Лукаша Максима, вчитель фізики Ліцею № 12, керівника гуртка ЖМЦНТТУМ за допомогу у проведенні гри.