Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Остап Стахів
Додано 11 сер 2021

Остап Стахів

@ostapstakhiv
Кількість підписників: 22 259
Фото: 879
Відео: 1,490
Посилання: 2,260
Опис:
Вітаю Вас на своєму новому каналі!
Джерело

Остап Стахів | Всім вітання!Друзі, як і казав, ділюся з Вами думками з приводу голоду...

Логотип телеграм спільноти - Остап Стахів Остап Стахів @ostapstakhiv
4 830 Охват/переглядів 2025-11-08 19:20 Повідомлення №3016
Всім вітання!Друзі, як і казав, ділюся з Вами думками з приводу голодування, яке я з друзями проходжу в Карпатах.В даний час зводить третя доба, як перебуваю тільки на воді, а перед цим доба на фруктах і випив фреш, ще перед цим перейшов на каші і салат.Тобто для голодування на воді, підготовка - два дні.Голодовка і поїздка в Карпати:В день виїзду в Карпати у пʼятницю зранку пробіг 9,5 км.Для підтримки тіла на голодуванні попиваю тільки воду.Також зранку провів чистку організму(якщо буде цікаво, можу тут зупинитись детальніше).По приїзді на базу ми висловлюємо свої думки і слухаємо один одного, оскільки на голодуванні приходить дуже цікава інформація. Ця вся атмосфера проходить біля каміну.Ввечері сауна.Сьогодні в суботу зранку силова зарядка і різні практики, особливо ті, які впливають на зір.Всі разом пройшлись до каньйону, який тут поруч біля нас з річкою.Час на одинці в роздумах, читанні, мовчанні.Спільна розмова біля каміну, обмін думками.Ввечері чан і сауна.По відчуттях:Легкість в думках та тілі, внутрішній спокій та що побачив по собі і всіх оточуючих, всі усміхаються та мають добрий настрій.Відчуття в голодуванні інші ніж у звичному для мене житті. Радий, що проходжу цей досвід і маю надію, що для тих, хто хотів пройти подібну практику і читає зараз ці рядки - зробить також це легко, але не тому, що тебе підштовхнули ці рядки, а по своїх відчуттях.Всім бажаю ставати собою, а в моєму розумінні це тим, ким ти маєш стати прийшовши в цей світ, стати собою, щоб виконати свою місію, своє призначення, яке тільки тобі дано і саме ти маєш його усвідомити та пройти!З любов’ю Твій друг, Остап.З Богом!❤️