Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - osint.air monitor
Додано 14 лип 2024

osint.air monitor

@osintairmonitor
Кількість підписників: 4 259
Фото: 1,230
Відео: 248
Посилання: 333
Опис:
Власні догадки Випадкові співпадіння Високо інтелектуальні попередження небезпеки з повітря. Словник каналу https://telegra.ph/NEBESNIJ-ZOOPARK-HUJNІ--VERSІYA-SHEFA-04-18 Дані беремо з відкритих джерел. По бажанню приєднуємося. @osintairmonitor
Джерело

osint.air monitor | Руський підар знову включив свою улюблену хуєту, психологічний тиск. І...

Логотип телеграм спільноти - osint.air monitor osint.air monitor @osintairmonitor
710 Охват/переглядів 2026-05-25 18:28 Повідомлення №64758
Руський підар знову включив свою улюблену хуєту, психологічний тиск. І на США лізе, і наш інфопростір намагається розкачати, бо прекрасно знає: достатньо вкинути якусь хуйню, і наші помийки самі розтягнуть це по всіх кутках так, ніби завтра вже кінець світу.ПОВТОРЮЮ ДЛЯ ВСІХ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПАНІКУ НА РІВНОМУ МІСЦІ. НІЧОГО НОВОГО НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ.Все це ми вже бачили сотні разів. Так, загрози по важливих об’єктах можливі, бо руський підар воює терором і бити по цивільній та інфраструктурі для нього це “перемога”. Але він уже давно застосовував проти нас практично всю свою номенклатуру озброєння, окрім ядерки.І кожен раз одне й те саме.“Ось зараз буде щось страшніше за все”.“Ось зараз буде перелом”.“Ось зараз всім пізда”.А по факту, Сили оборони, ППО, авіація, мобільні вогневі групи та всі відповідальні служби бачать обстановку значно краще за телеграмних клоунів і превентивно дають інформацію тоді, коли це потрібно.Тому менше жеріть цю інформаційну лапшу від довбойобів, які женуться за переглядами і сіють паніку. Русня тільки цього і хоче, щоб люди самі себе накрутили ще до тривоги.Тримайте голову холодною.Не ламайтесь.Не ведіться на цей дешевий психологічний цирк, бо Україна вже проходила набагато гірше лайно і стоїть далі.