Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 OSINT Простими Словами | Кібербезпека
Додано 06 гру 2025

🇺🇦 OSINT Простими Словами | Кібербезпека

@osint_simple
Кількість підписників: 3 540
Фото: 1,190
Відео: 104
Посилання: 745
Опис:
Тут не про теорію. Тут про практику, реальні кейси і мислення дослідника. 🕵️‍♂️ Вчу бачити більше, ніж інші: — як знаходити людей за слідами — як працює фішинг і соцінженерія — як мислить осінтер ⚡️ Без води. Просто: як це працює і як це використати.
Джерело

🇺🇦 OSINT Простими Словами | Кібербезпека | Дам свій коментар стосовно теми з блокування тг, яку зараз мусолять вс...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 OSINT Простими Словами | Кібербезпека 🇺🇦 OSINT Простими Словами | Кібербезпека @osint_simple
895 Охват/переглядів 2026-02-24 15:00 Повідомлення №1946
Дам свій коментар стосовно теми з блокування тг, яку зараз мусолять всі тг пабліки😄Чому блять ці депутати не розуміють що проблема не в телеграмі, а проблема в людях. Чи вони блять йдуть по стопам рашки. Там блокують і у нас хочуть. Зовсім їбанулись ?) Це аж ніяк не допоможе. Вербують не тільки через телеграм, є ще десятки месенджерів да і не тільки месенджерів через які підари вербують наших людей.І проблема тут в тому що є дві категорії людей яких вербують:- перша це їбані ждуни, я їх називаю "ідейними" яким в голову можна забити що хочеш і вони ведуться на цю хуйню - друга категорія це за бабки, нажаль в нашій країні більшість людей і до середнього класу не дотягують, тому такі реалії.Тому блокуй не блокуй похуй, це ніяк не вплине на вербовку. P.S. - зазвичай я не лізу в такі висказування, але це вже пиздець в них каша в голові, замість того щоб нормальні рішення шукати, страдають хуйнею.P.S.S. - давайте нахуй всі месенджери блокувати, і робити власний національний😄P.S.S.S - а що ви думаєте за цю хуйню ?