Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оріхівська громада 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Оріхівська громада 🇺🇦

@ormr_gov_ua
Кількість підписників: 5 280
Фото: 1,960
Відео: 671
Посилання: 2,910
Опис:
Новини, оголошення та інформація, що стосується громади. Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBLGFXNdXOcb0rDex%2BUI2qBn1eYIjwIksHzlPDhAQedVG Facebook https://fb.com/ormr.gov.ua Слава Україні! 🇺🇦
Джерело

Оріхівська громада 🇺🇦 | Шановна громадо!26 квітня 2026 року минає 40 років від дня Чорнобильсь...

Логотип телеграм спільноти - Оріхівська громада 🇺🇦 Оріхівська громада 🇺🇦 @ormr_gov_ua
1 730 Охват/переглядів 2026-04-26 06:05 Повідомлення №19393
Шановна громадо!26 квітня 2026 року минає 40 років від дня Чорнобильської трагедії – катастрофи планетарного масштабу, яка назавжди змінила хід історії. У цей день ми схиляємо голови перед подвигом ліквідаторів, які ціною власного здоров’я і життя зупинили поширення невидимої загрози та врятували мільйони людей. Їхній героїзм став щитом не лише для України, а й для всієї Європи і світу. Наш обов’язок сьогодні – зберігати пам’ять про ці події та забезпечувати гідний соціальний захист усім, хто постраждав від наслідків катастрофи.Чорнобиль став символом не лише техногенної трагедії, а й страшної ціни брехні та безвідповідальності. Наслідки аварії торкнулися значної частини Європи, а її вплив відчувається й досі у медичній, соціальній та екологічній сферах. У сучасних умовах, коли триває війна, питання ядерної безпеки набуває особливої актуальності. Світ не має права допустити повторення подібної катастрофи, особливо в умовах, коли ядерні об’єкти стають інструментом тиску та шантажу.Сьогодні Україна бореться не лише за свою незалежність, а й за безпеку всієї Європи. Попри складні обставини, ми продовжуємо дбати про людей, зберігати пам’ять про Чорнобиль і робити все можливе, щоб подібне більше ніколи не повторилося.Пам’ятаємо подвиг. Захищаємо світ. Не дозволимо повторити трагедію.З повагою начальник Оріхівської міської військової адміністрації Микола ВІНІЧЕНКО