Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оріхівська громада 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Оріхівська громада 🇺🇦

@ormr_gov_ua
Кількість підписників: 5 280
Фото: 1,960
Відео: 671
Посилання: 2,910
Опис:
Новини, оголошення та інформація, що стосується громади. Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBLGFXNdXOcb0rDex%2BUI2qBn1eYIjwIksHzlPDhAQedVG Facebook https://fb.com/ormr.gov.ua Слава Україні! 🇺🇦
Джерело

Оріхівська громада 🇺🇦 | Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обс...

Логотип телеграм спільноти - Оріхівська громада 🇺🇦 Оріхівська громада 🇺🇦 @ormr_gov_ua
1 770 Охват/переглядів 2026-03-15 07:20 Повідомлення №18714
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Щиро вітаю всіх вас із професійним святом. Наша громада сьогодні живе і працює в надзвичайно складних умовах — в зоні активних бойових дій. Попри небезпеку, постійні обстріли та руйнування, ви щодня виконуєте свою роботу, забезпечуючи життєдіяльність громади. Від початку повномасштабної війни комунальні служби громади залишаються на своїх робочих місцях, підтримують порядок, забезпечується відновлення та стабільне функціонування систем життєзабезпечення міста, допомагають ліквідовувати наслідки руйнувань, здійснюють доставку гуманітарної допомоги мешканцям навіть у найвіддаленіші частини міста та громади, що зазнають постійних обстрілів. Ваша робота сьогодні – це більше ніж професія. Це приклад щоденної турботи про людей, витримки, справжньої відповідальності за життя громади.Особливою гордістю для нашої громади стало відзначення у 2025 році тракториста КП «Благоустрій» Павла Насипайка однією з найвищих державних нагород — орденом «За мужність» ІІІ ступеня, який встановлюється Указом Президента України. І саме напередодні професійного свята він отримав свою заслужену відзнаку.Також, на початку 2026 року Указом Президента України  орденом «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і героїзм відзначено й водія КП «Оріхівський водоканал» Анатолія Онищенка. Наразі сама нагорода ще не надійшла, однак для нас це вже є високим визнанням його мужності та  професіоналізму.Сьогодні робота наших комунальників — це не просто щоденна праця. З кожним днем вона пов’язана з дедалі більшими ризиками для їх життя. Та попри всі виклики наші комунальники продовжуєте виконувати свою місію — підтримувати життєдіяльність громади, допомагати людям і тримати наш тил.Щиро дякую кожному з вас за працю, витримку, відповідальність і відданість своїй справі. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, безпеки, добробуту та якнайшвидшої Перемоги України. Нехай доля береже кожного з вас, нехай вистачає сил і віри рухатись вперед, а поряд завжди будуть люди, які підтримують і чекають. З повагою начальник міської військової адміністраціїМикола ВІНІЧЕНКО