Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Може почитаємо?
Додано 14 лип 2024

Може почитаємо?

@orlovska_books
Кількість підписників: 1 026
Фото: 621
Відео: 106
Посилання: 173
Опис:
ТікТок | Інстаграм | Rork | Goodreads: itsmeorlovska
Джерело

Може почитаємо? | Мені варто перестати недооцінювати Гувер, бо якщо чесно я 🧩 не склала....

Логотип телеграм спільноти - Може почитаємо? Може почитаємо? @orlovska_books
514 Охват/переглядів 2024-11-10 23:23 Повідомлення №664
Мені варто перестати недооцінювати Гувер, бо якщо чесно я 🧩 не склала.Є у неї хист до трилерів і неочікуваних поворотів! Емоції отримала, як і хотіла, але як же я втомилась від драми😄 Навалила не на жарт. Кожен раз коли все налагоджується, через 5 сторінок все іде в одне місце. І я в голові АСТАНАВІТЄСЬ!! Поговоріть і розберіться.В кінці одна малесенька сльоза покотилась))Думки для тих, хто читав:Вчинок мами по відношенню до Бена жахливий. Навіть не вчинок, а яким способом він був втілений. Ну можна ж було якось гуманніше? Про дружину брата написала вище - не можна було просто іншу дівчину вести в сюжет? Це збочення блін. Ті виправдання на мене не подіяли. Як він дізнався її адресу в кінці?))Якби дружина брата, мені історія сподобалась би набагааато більше, я поки в стадії неприйняття 😄 але все одно я провела класно час, як завжди з її книгами🩵Поки не знаю, яка історія сподобалась більше «Огидне кохання» чи «9 листопада», треба поспати з цією думкою.Добраніч 🤎Хоча ні певно знаю, але таки посплю 😁