Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова
Додано 14 лип 2024

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова

@orlovdmytroEn
Кількість підписників: 14 121
Фото: 5,500
Відео: 985
Посилання: 1,450
Опис:
Міський голова Енергодара
Джерело

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова | Напередодні однієї з найтрагічніших дат не лише в історії України, а й...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова @orlovdmytroEn
4 220 Охват/переглядів 2026-04-24 09:14 Повідомлення №7706
Напередодні однієї з найтрагічніших дат не лише в історії України, а й усього людства, у Центрі допомоги «Енергодар - це Україна» відбувся захід, присвячений 40-й річниці Чорнобильської катастрофи «Мужність та біль Чорнобиля».Бо Чорнобиль - це не лише про трагедію та її наслідки. Це також про людей, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист інших. Про тих, хто ціною надзусиль і самопожертви зупинив ще більшу катастрофу. І водночас, це про біль, який не минає з роками, а залишається в пам’яті поколінь як нагадування про ціну помилок і силу людського духу. Цього дня наші земляки-ліквідатори Володимир Іванович Ніколаєнко та Борис Борисович Зарайський були відзначені нагрудним знаком «Гордість Енергодарської громади». 40 років тому, коли сталася Чорнобильська трагедія, вони були ще юними хлопцями, які лише починали доросле життя. Тим не менш, обидва пройшли крізь пекло тих подій як люди, що ризикували власним життям й здоровʼям, аби мінімізувати наслідки страшної аварії на ЧАЕС та врятувати інших. Їхній внесок, як і внесок кожного ліквідатора - невідʼємна частина великої історії відповідальності, мужності та служіння людям.Схиляємо голови перед подвигом усіх ліквідаторів. Пам’ятаємо тих, кого вже немає поруч. І щиро дякуємо кожному, хто пройшов через Чорнобиль, за їхню силу, витримку і відданість.