Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова
Додано 14 лип 2024

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова

@orlovdmytroEn
Кількість підписників: 14 121
Фото: 5,500
Відео: 985
Посилання: 1,450
Опис:
Міський голова Енергодара
Джерело

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова | Сьогодні відбувся дуже важливий для нашої громади урочистий захід, при...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова @orlovdmytroEn
5 200 Охват/переглядів 2025-06-13 15:54 Повідомлення №6166
🇺🇦 Сьогодні відбувся дуже важливий для нашої громади урочистий захід, присвячений 55-ій річниці заснування Енергодара. Важливий він тим, що ми мали честь та гордість відзначити почесними нагородами різного рівня мешканців нашого міста. Передусім енергодарських Захисників – як ветеранів, так і діючих військовослужбовців – тих, завдяки кому ми живемо на своїй українській землі й залишаємося вільними.Наших рятівників, які першими прибувають на місця надзвичайних ситуацій, щоб врятувати людські життя. Наших волонтерів, які всіма силами підтримують військо і ніколи не втомляться це робити. Наших незламних енергетиків, які в буквальному сенсі стали воїнами Світла.Тих наших земляків, які в тилу, кожен на своєму місці, роблять все від себе залежне, щоб наближати Перемогу. Тож цей День міста – про нашу єдність, на яку не впливають відстані та кілометри, про силу духу та підтримку одне одного. А ще цей День міста про біль за тими, хто віддав найцінніше - життя. Все, що ми можемо сьогодні для них зробити - це памʼятати та розповідати про них наступним поколінням. Енергодарська громада також зазнала непоправних втрат: на фронті, обороняючи Україну, віддали свої життя десятки наших земляків. І ми, енергодарці, повинні підтримувати сімʼї загиблих і дякувати за те, що їхні близькі зберегли наші життя, віддавши свої.Хочемо подякувати кожному, хто розділив сьогодні з нами як приємні й радісні, так і сумні моменти, а їх було чимало. Зокрема Оксані Кірчевій - керівнику апарату Запорізької обласної державної адміністрації, Наталії Пархоменко - заступнику голови Василівської районної державної адміністрації, Зінаїді Бойко - директору Запорізького обласного центру зайнятості. А також керівникам військових адміністрацій нашого району, представникам різних служб, установ та підприємств, рідним і близьким наших військових та самим Захисникам, які знайшли можливість бути присутніми на нашому заході.Особливу атмосферу сьогодні створили оркестр військовоїчастини 3029 імені героя України Богдана Завади «Кара – Даг» (начальник оркестру, військовий диригент майор Ігор Ромалійский), а також наші талановиті земляки Тарас Лойко, Карина Мельничук, Олена Ситник, Поліна Олефіренко. Тож дякуємо і тим, хто прийшов сьогодні на цю зустріч, і тим, хто незалежно від місця перебування, серцем залишається з рідним Енергодаром. Віримо, що ми повернемося до нашого міста і разом відзначимо його День народження!