Джерело
BRAVO SQUAD | Головний піарник у Міноборони щосили намагається запустити реформу з м...
226 Охват/переглядів
2026-06-18 09:19
Повідомлення №1665
Головний піарник у Міноборони щосили намагається запустити реформу з мобілізації. Йому ж потрібні політичні бали. А на недоробки йому просто начхати.Йому байдуже, що чергові зміни повністю ігнорують заслуги воїнів, які стали до лав Сил оборони ще у далекому 2014 році. Усі ці обіцянки про звільнення в запас так і залишаться обіцянками, доки не буде конкретних законодавчих змін. Немає змін у законі - немає гарантій. І пацани на фронті це чудово розуміють.Ветерану з 6+ роками на Донбасі за його службу можуть запропонувати лише 6 місяців відстрочки. За новий контракт на 24 місяці - рік відстрочки.Невже заради набору нових бійців ви готові "обнулити" всі заслуги ветеранів і поставити їх в один стрій з новобранцями?Розкажу вам секрет. Тільки це залишиться між нами. Обіцяєте? Добре. Немає потреби тримати величезну армію. Дрони поступово беруть на себе функцію стримування фронту. Кіл-зона зростає, московія палає. Операція з примушення агресора до миру дає свої плоди. Командування вже зараз могло б починати відпускати хлопців у запас.Але ні. Так у них не працює. Піар понад усе. Замінити реальні дії черговими безглуздими цифрами - це вони вміють.Професіоналізм сучасних чиновників визначається їхньою здатністю вести апаратну боротьбу, а не вмінням просувати справді потрібні ініціативи.@orb131