Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оповідачка
Додано 06 січ 2025

Оповідачка

@opovidachka
Кількість підписників: 38 719
Фото: 425
Відео: 79
Посилання: 81
Опис:
Канал, в якому Ярослава Гресь розповідає історії, спілкується з читачами та разом з ними створює маленькі дива♥️
Джерело

Оповідачка | Я вже два дні читаю різні версії диктанту, ну шедеври! Але цей мій улю...

Логотип телеграм спільноти - Оповідачка Оповідачка @opovidachka
17 400 Охват/переглядів 2025-10-30 10:27 Повідомлення №986
Я вже два дні читаю різні версії диктанту, ну шедеври! Але цей мій улюблений!))) Хто впізнає?😅😅😅Нада жить! Ни ото як здрасті, ни чучуть, ни потом. По-людськи! Січас! Треба розмазувать котів, везти собачат з фронту на сидячом поїзді, нада робить рімонт і радувать своїх. Треба куплять блістящі плаття і здєльні купальніки, но ни на всі гроші – нада ще оддавать шось на армію, а ще – ходить у балці коло ставка рицця у бурʼянах.Нада любить, де живеш – даже якшо це ни навсігда. Треба здавать кров, бо шо тобі, жалко, чи шо? І тоді хтось як і ти полюбе слова: «ходю», «перве», «ловкий»…Нада цілувацця, коли получаїться і казать усе прямо, а не викаблучувацця. Бо жизнь одна – р-р-раз і нима! Ни вспієш і оком змигнуть, як уже досвідання. Помни хароше, люби й веселись, пока можеш.Не гріх і поплакать. Бо цього усього ни должно було буть! Ми не должни були знать, як реве та желізна падлюка. Рускі хочуть, шоб ми були ото як вони: вєчно гризлись як собаки. Но нє. Ми будем жить ради тих, хто балакатиме по-нашому даже тоді, коли ми уже вмрем.