Повідомлення telegram каналу - @opora10

Логотип телеграм спільноти - Наталія: Опора на себе 2024-07-14

Наталія: Опора на себе

Кількість підписників:
601
Фото:
372 
Відео:
251 
Посилання:
284 
Категорія:
Психологія
Опис:
❤️Вітаю Я Наталія, коуч зі стосунків із собою і партнером. Допомагаю жінкам розібратися з базовими ролями жінки і дружини. Моя місія - надихати жінок жити щасливо навіть у кризові періоди. Для терміновоі консультаціі пишіть @Natalia_PROpr1

Канал Наталія: Опора на себе - @opora10 - №1784

Від злості до розуміння: поради для побудови здорових стосунків із чоловіком
Іноді через дії партнера назовні виривається гнів. Ось чому так важливо у стосунках вміти контролювати свої емоції. Бо непереборне бажання шукати справедливість, швидше за все, лише погіршить ситуацію, замість виправити. 
Ось кілька типів деструктивних реакцій (визначіть свій):
💘Звинувачення: пошук «цапа-відбувайла».
💝Відплата: покарати непокірних.
📞Покарання: провчити того, хто провинився.
🏠Приниження: особливо підкреслити ваш біль, прищеплюючи співрозмовнику почуття сорому та провини.
Насамперед слід заспокоїтися. Можливо, потрібно буде взяти довгу паузу на роздуми. Адже сам гнів як адекватна емоція тримає максимум 12 хвилин, а далі - лише йде накручування себе, щоб підтримати вже неадекватні емоції.
Ось кілька конструктивних реакцій, що допоможуть діяти адекватно:
Слухати: вивчіть почуття та думки вашого чоловіка. Намагайтеся побачити проблему з його перспективи. Почуття, коли тебе розуміють, – безцінно.
Вибачитись: щирі вибачення зменшують страждання та сприяють якнайшвидшому виправленню ситуації. Правильне вибачення включає п'ять кроків:
- вислів жалю: мені шкода ...
- прийняття відповідальності: я була груба у виразах і грубо тобі відповідала, я нагрубіянила тобі при всіх…
- Проясніть небажання образити: я зовсім не хотіла тебе образити!
- Поясніть обставини: якщо ви не хотіли нікого образити, то як вийшло, що образили? «Я заплуталася у своїх думках і була впевнена, що борюся за правду»
- відшкодуйте збитки: тепер я завжди поважатиму твою точку зору!
Зібрати пазл: іноді для того, щоб щиро вибачитись, нам потрібно чітко зрозуміти, що ж сталося, і як ситуація вийшла з-під контролю:
- розберіться в тому, що сталося, але тільки за умови, що кожен із подружжя висловить власні думки і бачення того, що сталося. Єдина згадка про інтеракцію – «коли ти сказала …, я відчула … .»
- вибачитися
- Постаратися дійти позитивного висновку: «Мені завжди подобалося твоє прагнення докопатися до істини» «Ти маєш рацію, мені слід застосовувати помірковано». Або: «Я зрозуміла, що рвуся в бій щоразу, коли хтось заперечує мої ідеї».
Ми відчуваємо ілюзію могутності щоразу, коли у відповідь ведемо себе агресивно і обстоюємо свою точку зору. Однак справжня сила ховається у здатності відповідати на провокацію в конструктивному ключі, так, щоб наша відповідь виправляла ситуацію та покращувала стосунки, що, у свою чергу, лише захищає кожного з нас та нашу сім'ю та веде до покращення спілкування в майбутньому.
На марафоні «Перезавантаження стосунків» будемо покращувати компетенції дружини.
Долучайтеся 
https://t.me/+57XYQbVJog5jNmRi
До речі, вже у чаті можете забрати подарунок 🎁
😛😍😉😍 «11 помилок, які допускають дружини»
Зображення до поточного посту у каналі "Наталія: Опора на себе" - @opora10
91
24-12-17 05:15