Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Власна думка
Додано 06 січ 2025

Власна думка

@opinionown
Кількість підписників: 45
Фото: 6
Посилання: 42
Опис:
Думки, про які ніхто не питав. А раптом вам буде цікаво? 😉 Для зв'язку зі мною @Jana_Kudria

👥 Кількість підписників

45
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 107 25-07-04 13:50
​​«Яка вже різниця...»Сьогодні кілька разів чула цю фразу в різних варіаціях:«Все одно рано чи пізно здохну».«Який сенс бігати в укриття — якщо вб’є, то вб’є».«Не можу більше. Немає сенсу. Ми ж усі помремо».Я розумію, звідки це. Це крик із глибини виснаженої душі.Так говорять люди, яких переслідують страх, втома, безсилля, безнадія. І нас таких стає все більше. Втомлених війною. Зневірених. Тих, хто балансує між нічними тривогами, вибухами, новинами про смерті — і намаганням жити хоч трохи нормально.Та і як триматися, коли поруч гинуть люди. Коли постійно сирени, ракети, руйнування? Коли ти невиспаний, виснажений, скутий страхом?Так, усі ми колись помремо. Але сенс — не в тому, щоб жити вічно. Сенс — у тому, як ми живемо. Іноді сенс — просто пережити цей день. Потім ще один. І ще.Бо якщо ми живі — ми ще можемо побачити сонце. Обійняти тих, хто поруч. Заснути під звук сирен, а прокинутися — під спів пташок.Ворог хоче, щоб ми зневірилися. Щоб здалися.Тоді він виграє. А ми маємо жити. Навіть коли боляче. Навіть коли важко. Бо так не буде вічно. Після темної ночі завжди приходить світанок. І варто його дочекатися.
👁 139 25-05-14 11:55
Не скажу, що женуся за метою, мов танк — ламаючи бар’єри й не відступаючи ні на крок. Але завжди вважала себе досить таки цілеспрямованою.Проте помітила: іноді йдеш за мрією — долаючи втому і труднощі — і раптом розумієш, що то вже не мрія. І навіть не ціль. І триматися більше немає за що.Надходить момент, коли варто чесно визнати: ця мета більше не твоя. Не тому, що ти людина слабка і не справляєшся. А тому, що ти змінилася. Побачила більше. Відчула глибше. Можливо, змінила пріоритети, принципи, себе. І те, що колись здавалося натхненням і сенсом, раптом починає виснажувати.Шлях до мрії може бути складним — і це нормально. Але якщо він спалює тебе зсередини, знецінює, забирає сили, бажання, самоповагу — варто зупинитися. Можливо, це не твій шлях. А, можливо, то була мрія іншої тебе — з минулого. І ти маєш повне право сказати собі: «Я більше не хочу». Без пояснень. Без виправдань. Без провини.Насправді, відмова — це теж нормальне рішення. Форма зрілої турботи про себе. Бо не всі труднощі загартовують і роблять нас сильнішими. Деякі просто руйнують, ламають крила. Тому іноді потрібно просто піти. Зняти тягар із плечей. Розслабитися. І дозволити собі нову мрію. Новий напрям. Новий шанс.Немає нічого поганого в тому, щоб припинити працювати над тим, що більше не приносить радості й розвитку. Це не поразка. Це акт самоповаги.Життя – як великий залізничний вокзал. Навколо — десятки платформ і потягів у всі боки. Буває, що сядеш не в той потяг. Або вийдеш не там, де слід. Але ж це — не проблема. Бо ти завжди можеш сісти в інший. У свій. Наступний потяг обов’язково приїде. Можливо, трохи із запізненням, можливо — на іншу платформу. Але він буде твій. І повезе тебе далі — твоїм шляхом. До мети, яка справжня. Яка твоя.
👁 110 25-02-06 14:52
Чи відчували ви коли-небудь, що зраджуєте себе? Коли купували річ не для себе, а для чиєїсь оцінки? Або погоджувалися на щось, що викликало внутрішній спротив, лише щоб виправдати очікування оточуючих?У гонитві за чужими стандартами ми часто втрачаємо себе. Намагаємося бути кращими, сильнішими, продуктивнішими – але для кого? Варто зупинитися й запитати себе: чи це справді мій шлях? Ламати себе, щоб вписатися у вигадані кимось рамки чи стати схожим на когось, – це як бігти марафон без фінішу, боротися за приз, який вам насправді не потрібен.Життя – не змагання. Це ваш унікальний шлях, який не потребує порівнянь чи оцінок. Немає сенсу доводити собі чи комусь, що ви можете бути кращими за вигаданий еталон. Не треба «лізти зі шкіри», щоб стати переможцем. Достатньо бути собою. Ви вже переможець, якщо знайшли сміливість жити своїм життям, а не тим, яке хтось вважає правильним.Не потрібні нагороди чи аплодисменти. Внутрішнє задоволення від своїх досягнень набагато цінніше за будь-яке зовнішнє визнання. Грамоти часто потрібні тим, хто більше турбується про ілюзію успіху, ніж про справжню суть.Завжди є той, хто, як вам здається, живе краще чи успішніше. Соціальні мережі, медалі, рейтинги – усе це омани, які змушують думати, ніби щастя вимірюється оцінками. Але справжнє щастя – у простих речах. Наприклад, коли ви сидите в теплій кімнаті, тримаючи чашку гарячого чаю, і дивитеся, як за вікном м’яко падає сніг. У ці хвилини світ завмирає, і ви просто насолоджуєтеся моментом. Я люблю такі миті – вони нагадують, що гармонія завжди ближче, ніж здається.Внутрішній спокій народжується з усвідомленості. Це стан, коли ви відпускаєте тривогу й залежність від чужих оцінок. Вам не потрібно вигравати змагання, бо ви їх навіть не починали.Коли ви знаходите внутрішній спокій, усе змінюється. Ви продовжуєте розвиватися, але прислухаючись до своїх бажань. Ви більше не залежите від чужої думки. Знайдіть своє дерево, під яким буде затишно. Своє сонце, яке світитиме лише для вас. Свою землю, яка дає впевненість стояти на ногах.І пам’ятайте: бути собою важливо. Бо інакше обов'язково настане момент, коли ви подивитеся на себе в дзеркало й відчуєте виснаженість і порожнечу. Не тому, що зробили мало, а тому, що зробили багато – але не для себе.