Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Збараж оперативно
Додано 14 лип 2024

Збараж оперативно

@operatyvnyyshtab_zbarazh
Кількість підписників: 6 433
Фото: 6,840
Відео: 815
Посилання: 1,080
Опис:
Канал оперативної інформації Збаразької громади
Джерело

Збараж оперативно | В Україні планують ввести обов’язкову накопичувальну пенсійну системуО...

Логотип телеграм спільноти - Збараж оперативно Збараж оперативно @operatyvnyyshtab_zbarazh
1 700 Охват/переглядів 2024-10-28 11:07 Повідомлення №6338
В Україні планують ввести обов’язкову накопичувальну пенсійну системуОскільки всі хочуть такі пенсії як мають прокурори в свої 35 років та судді, то Уряд вирішив як це реалізувати.Для початку всі мають і надалі відраховувати частину своєї зарплати у пенсійний фонд, адже судді та прокурори самі собі на пенсію не назбирають.Міністерство соціальної політики України представило законопроєкт «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення», який передбачає запровадження обов'язкових платежів до державних або недержавних пенсійних фондів як для працівників, так і для роботодавців.За даними федерації професійних спілок України, проект закону пропонує зменшити ставку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з 22% до 17% у перший рік впровадження, до 16% у другий рік, а з третього року — до 15%.Обов’язковий накопичувальний внесок для працівників складе 1% від бази нарахування в перший рік, 2% — у другий, та 3% — у третій рік і надалі.Працівники також матимуть можливість сплачувати додатковий накопичувальний внесок в аналогічних пропорціях.Для роботодавців обов’язковий накопичувальний внесок становитиме 1% у перший, 2% у другий і 3% у третій рік.З четвертого року, якщо працівник сплачує додатковий внесок, роботодавець виділяє частину єдиного внеску на накопичувальний внесок.Самозайняті особи також зобов'язані сплачувати накопичувальні внески: 1% у перший рік, 2% у другий і 3% у третій рік. Накопичувальні внески для працівників і додаткові внески не вважаються єдиним внеском.