Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Збараж оперативно
Додано 14 лип 2024

Збараж оперативно

@operatyvnyyshtab_zbarazh
Кількість підписників: 6 433
Фото: 6,840
Відео: 815
Посилання: 1,080
Опис:
Канал оперативної інформації Збаразької громади
Джерело

Збараж оперативно | Польща хоче повернути собі Галичину і Волинь?Боротьба УВО, ОУН, "Карпа...

Логотип телеграм спільноти - Збараж оперативно Збараж оперативно @operatyvnyyshtab_zbarazh
2 060 Охват/переглядів 2025-08-26 16:50 Повідомлення №9713
Польща хоче повернути собі Галичину і Волинь?Боротьба УВО, ОУН, "Карпатської Січі", УПА, УГВР з Польщею, Угорщиною, Чехословаччиною, Німеччиною, СССР відбувалася під синьо-жовтим прапором. З тризубом. З кличем "Слава Україні!" і відгуком "Героям Слава!".Це і є символи української державницької ідеології, яку нинішнє керівництво Польщі називає "бандеризмом" і намагається криміналізувати. Почали вони з червоно-чорного прапора збройного визволення від окупації, та прокльонів на адресу Степана Бандери та Романа Шухевича - ключових очільників руху опору.У 1940-х польська держава зі своєю АК та іншими військовими формуваннями програла українцям війну за Галичину та Волинь. І на ті терени, які вони в цій війні втратили, більше ніколи не повернулися (і не повернуться) біло-червоні прапори.Саме це, а не міфічні "100 тисяч жертв" є причиною, чому казяться польські праві й ще правіші фашизоїди. Не було б окупації Галичини та Волині на початку 1920-х - не було б трагедії двох народів у 1940-х. Вина на тому, хто захопив зброєю чуже, а не на тому, хто повертав шаблею своє.