Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Президентська бригада ЗСУ
Додано 06 гру 2025

Президентська бригада ЗСУ

@opbr_zsu
Кількість підписників: 5 442
Фото: 209
Відео: 427
Посилання: 239
Опис:
Канал Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького
Джерело

Президентська бригада ЗСУ | Чотири роки. Найчорніший день в історії Європи за останні 80 років. На...

Логотип телеграм спільноти - Президентська бригада ЗСУ Президентська бригада ЗСУ @opbr_zsu
4 000 Охват/переглядів 2026-02-24 04:45 Повідомлення №792
Чотири роки. Найчорніший день в історії Європи за останні 80 років. Найчорніший день Незалежної України. Для когось це було немислимим. Хтось роками попереджав, що це станеться. Не зважаючи на рівень готовності, і ті, й інші в єдиному пориві зайняли свої місця в чергах до військкоматів.  Після років важких боїв свободи, демократії й світла проти рабства, диктатури і темряви, сьогодні війна іде на витривалість. На цьому етапі перемога залежить від солдата, який не спав нормально вже чотири роки, але міцно тримає зброю і не буде думати двічі, коли вона знадобиться. Перемога залежить від цивільного, який не може ні зігрітися, ні виспатися у власній квартирі, але зранку встає і знову іде на роботу, а ввечері холодними пальцями тисне кнопку “зробити донат”. Перемога залежить від дипломата, який під шаленим тиском з усіх боків не здасть позицій свого народу і витисне найкращі умови, переконає найзатятіших опонентів, аби його країна отримала гідний мир. Справжній мир, а не чергові обіцянки. Перемога сьогодні це не одномоментний героїчний вчинок — це хвилини, години, дні і місяці стоїчного терпіння і боротьби. Коли кожен робить те, що мусить, без огляду на обставини. Це обов’язково окупиться. росія не раз падала в момент, коли, здавалося, ніщо не може її похитнути. Впаде і на цей раз. Назавжди. Дякуємо всім, хто стоїть пліч-о-пліч з першого дня! Дякуємо тим, хто зробив свій вибір згодом! Разом вистоїмо 🫡🇺🇦.