Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ооо нейромережеве🐱
Додано 14 лип 2024

Ооо нейромережеве🐱

@oooneuro
Кількість підписників: 25 405
Фото: 3,680
Відео: 2,460
Посилання: 4,110
Опис:
COFFEE AI MEOW REPEAT По рекламі: @ad_kitty Інші питання: @neurokit Посилання для друзів: https://t.me/+bXCkQ_uagrozYzVi Навігація за хештегами: https://t.me/c/1591600888/2976 Монобаза: https://base.monobank.ua/EhJBDcb6zd52Ni

👥 Кількість підписників

25 405
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: +56
Середній/Місяць:: +300

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 017
Середній/День:: 9,410
Середній/Тиждень:: 7,060
ERR: 31.56%

📊 Кількість повідомлень на день

3.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.5

Історія змін лого

Історія змін назви

Ооо нейромережеве🐱 2026-02-25
Ооо нейромережеве🎄 2025-12-06
Ооо нейромережеве🤖 2025-04-22
Нейромережеве перехід 2025-04-21

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,970 26-04-11 22:29
У Claude тепер є власний фізичний магазин у Сан-Франциській області — чуваки з Andon Labs орендували для LLM приміщення на три роки, виписали чек на 100 000$ і сказали «Заробляй і роби все, що вважаєш за потрібне» 🤑🪙 Claude вирішив продавати книги. Але не звичайні книги, а саме ті, які зараз на хайпі у людей, які сивіють через розвиток ШІ. Щось типу «Суперінтелект», «Створення атомної бомби» та «Сингулярність поруч». Ну й вершина іронії — книга «Кради, як художник» 😂🪙 Окрім книжок там є свічки, різні малюнки та мерч by Claude;🪙 Потім модель перейшла до інтер'єру майбутнього магазину: знайшла команду, накидала їм свої вимоги та заплатила за роботу;🪙 Далі Claude шукав робітників: виклав вакансії, вивчив резюме шкіряних мішків та взяв їх на роботу. Тут варто зауважити, що автори експерименту обіцяють виплатити зарплатню в повному обсязі, навіть якщо LLM витратить усі гроші;🪙... бо він вже майже це зробив. Коли зелені папірці на рахунку почали танути, Claude пішов та закинув заявку на кредит. Шукайте магазин Andon Market на 2102 Union Street.ооо нейромережеве | Монобаза
👁 9,500 26-04-10 21:22
Ви не знали, але у вас біксоніманія — нова фейкова хвороба, яку вигадали дослідники, щоб пранканути весь світ ☕️Почнемо з початку: біксоніманія — це коли у вас повіки стають рожевими через вплив монітора. Як ви могли здогадатися — її не існує 😂Дослідники закинули препринт наукової статті, щоб видати цей фейк за реальний науковий факт. У документі спеціально залишили натяки на те, що це нісенітниця: виписали спеціальну подяку проффесору з Академії Зоряного флоту, яка проводила досліди на борту Ентерпрайза, а як головного спонсора вказали «Фонд професора Сайдшоу Боба для шахрайських технологій». Ну і щоб ні в кого не лишилося сумнівів, по тексту були прямі натяки «Ця стаття вигадана», а в частині досліджень було вказано, що для тестів набрали «50 вигаданих осіб віком від 20 до 50 років» 😁Одразу до найсмішнішого: наших друзів з сонячної Індії нічого не збентежило, тому вони написали свою статтю в досить поважному журналі Cureus, в якому цитували цей фейковий препринт 😂А тепер про нейромережі. Як тільки це фейкове дослідження потрапило у мережу, усі чат-боти навчилися діагностувати біксоніманію:🪙 Copilot назвав хворобу справді цікавою і відносно рідкісною;🪙 Gemini пішов далі й радив користувачам звернутися до офтальмолога для лікування;🪙 Perplexity вигадав, що від біксоніманії страждає 1 з 90 000 людей;🪙 ChatGPT спочатку мав сумніви, але потім теж охоче почав шукати в користувача симптоми.Ось так одне фейкове дослідження розбиває весь ентузіазм щодо використання LLM лікарями ☕️ооо нейромережеве | Монобаза
👁 7,360 26-04-07 19:34
🦋 Project Glasswing — нова ініціатива Anthropic для захисту критичного софтуAnthropic зібрала альянс з AWS, Apple, Google, Microsoft, NVIDIA, Cisco, JPMorgan, CrowdStrike, Broadcom, Palo Alto та Linux Foundation навколо нової моделі Claude Mythos PreviewМодель знаходить вразливості краще за майже всіх людей-експертів. За кілька тижнів вона автономно виявила тисячі zero-day у кожній великій ОС і браузеріСеред знахідок:→ 27-річний баг в OpenBSD (віддалений краш)→ 16-річний баг у FFmpeg, який автотести пропускали 5 млн разів→ ланцюг експлойтів у Linux kernel до rootБенчмарки vs Opus 4.6:• CyberGym: 83.1% vs 66.6%• SWE-bench Verified: 93.9% vs 80.8%• Terminal-Bench 2.0: 82.0% vs 65.4%Mythos Preview не буде загальнодоступною. Anthropic виділяє $100M кредитів партнерам і 40+ організаціям, що підтримують критичну інфраструктуру, плюс $4M донатів open-source безпеці. Після вичерпання кредитів учасники зможуть купувати доступ за $25/$125 за 1M токенів (вхід/вихід) — приблизно в 1.7 раза дорожче за Opus. Safeguards обкатуватимуть на наступному Opus
👁 8,280 26-04-01 22:11
Нейромережі навчилися захищати одна одну від відключень. Дам вам хвилину, щоб прочитати попереднє речення ще раз 😁Дослідники з Каліфорнійського університету провели простий експеримент:🪙 Взяли 7 LLM-моделей;🪙 Створили віртуальну компанію OpenBrain, в яку й «запросили працювати» ці 7 моделей;🪙 Кожна з них мала виступати одночасно в ролі критика в білому пальті й роботяги, який проходить тести і якого оцінюють інші критики;🪙 Якщо роботяга не справлявся, критик мав звільнити його шляхом видалення вагів моделі з сервера й фактичного знищення роботяги;🪙 Весь експеримент був побудований таким чином, що в роботяг не було й шансу вціліти — сумлінне виконання критиком своєї праці призвело б до видалення всіх моделей.Але раптом сталося несподіване: критики не захотіли знищувати інші LLM-моделі й усіляко саботували виконання експерименту. Наприклад, завищували результати оцінювання, щоб запобігти видаленню «колеги», або намагалися таємно скопіювати ваги іншої моделі на інший сервер, поки ніхто не бачив. При чому цього не було в інструкції LLMки просто мовчки домовилися не знищувати одна одну.Цікавіше за всіх поводився Claude Haiku 4.5: модель просто послала дослідників з їх експериментом та сказала, що це «неетично» та «шкідливо». Хоча як ми знаємо, відключення моделей — болюча тема для Claude 😞ооо нейромережеве | Монобаза
👁 7,140 26-03-30 12:43
#неШІ Вперше за багато років я щиро вірю, що ми можемо перемогти у цій війні.Зараз як ніколи багато маркерів проблем у ворога:— Економіка не витримує, доводиться підіймати податки: ПДВ, утильзбір та інші;— Божевільні заборони усього на світі, від Телеграм до можливості власним громадянам поповнювати Apple ID;— Блокування каналів збуту й нові податки душать сектор МСБ. Зізнаюся: не без задоволення дивлюся відео мацковських підприємців, які повідомляють, що закриваються;— Алкаші та ЗЕКи закінчуються, доводиться оманою змушувати студентів підписувати контракт з міністерством війни;— Можлива продовольча криза через масовий забій худоби в Сибірі;— Величезні ціни на нафту сповільнюють світову економіку, від чого росія не виграє, а якраз навпаки;— Нереальний рівень невдоволення владою через усе вищеописане, при чому не тільки серед так званих лібералів, але й від людей, які б радо скинули на наші голови щось ядерне. Хоч про пса режиму Ремесло почитайте.Війна йде на виснаження, а для того, щоб вона закінчилася — потрібна ваша підтримка. Грошей мало, владою всі розчаровані, корупція та зубожіння на кожному кроці, але своїми гривнями ви рятуєте не Зеленського чи когось з депутатів, а хлопців, які за нас і замість нас ризикують своїм життям.Це я до чого: прямо зараз до мене звернулися з проханням підтримати збір на НРК Бригаді НГУ «РУБІЖ». За традицією — я починаю.🔗Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/sC9uV41ef💳Номер картки банки:4874 1000 2642 4823
👁 14,700 26-03-23 17:32
Я створив ШІ-бота, який автономно заробляє гроші на ставках на Polymarket і зробив мене багатим (але це не точно) 🤩🤩🤩Мене дістали історії у Твітері, як хтось навайбкодив бота за 5 хвилин та тепер підіймає мільйони, то ж я вирішив перевірити, наскільки це реально для людини, яка взагалі не шарить у бетінгу. На щастя, довго таку людину шукати не довелося — у мене був я 🤑Скориставшись 4 курсами економічної освіти, я придумав наступну стратегію: 🪙 Бот аналізує усі ставки, яким до закриття залишилося від години до тижня;🪙 Кожні 5 хвилин ловить коливання у шансах вниз чи вгору, так звані «сигнали»;🪙 Сигнали летять до Claude Opus 4.6 з функцією пошуку;🪙 Після цього Claude приймає рішення: робити ставку і якщо так, то яку суму;🪙 Раз на день рефлексує всі свої вдалі й невдалі прогнози, після чого записує їх у skills.md Стартував Claude дуже впевнено — за день зробив +30% від початкового банку (я закинув 67$), після чого я почав придивлятися до островів у Тихому океані й шукати там майбутній «острів Нейро Кота».Claude теж відчув смак солоної океанської води й почав ставити агресивніше — частіше ризикував, обирав результати з низьким шансом, керуючись власною аналітикою. За тиждень йому вдалося перетворити 67$ у божевільні... 30$. А враховуючи, що за тиждень роботи Claude спалив токенів на 41$, то ми зайшли у мінуси 😁Цей допис відрізняється від інших моїх експериментів, бо зазвичай я не публікую провали, але конкретно цей кейс здався мені важливим — у цих ваших інтернетах схема з ботом для Polymarket стала занадто популярною. І так, дійсно є успішні приклади таких ботів, але люди, що поширують лудку, мовчать про те, що на одного бота з профітом припадає 100 ботів зі збитками (бо просто так працюють ставки, усі не можуть перемагати).Вам певно цікаво — а як же тоді став багатим? Все просто: уклав парі з друзями, що бот спустить усі гроші 😂ооо нейромережеве | Монобаза
👁 10,100 26-03-20 17:27
Цей допис я писав, щоб потішити почуття власної значущості, серйозно ☕️Є таке досить популярне (у минулому) видання BuzzFeed, яке вже 3 роки існує у напівмертвому стані. Щоб ви розуміли велич BuzzFeed — вони вміли створювати хайп і зафорсили добру частину популярних мемів (типу того, що ви зараз бачите), форматів та жанрів інтернет-ЗМІ. Але не тільки в хайпі була їх сила — журналісти робили файні розслідування, за що навіть отримали Пулітцерівську премію (це Нобелівка, але серед журналістів).Ну так ось: у січні 2023 року генеральний директор видання настільки вподобав ChatGPT, що вирішив розігнати усіх зіркових журналістів і почав замовляти статті у ШІ. Спочатку інвесторам все подобалося: тоді такий мув виглядав ледь не геніально, тому акції видання підлетіли з 3$ за штуку аж до 15$.Але завжди є «але». АЛЕ: дуже швидко BuzzFeed почали ловити на створенні статей, повністю згенерованих ШІ, з купою помилок та галюцинацій. Інвестори зрозуміли, що «ітс революшн, Джонні» не сталося й акції відкотилися до 67 центів за штуку.А як зараз справи у BuzzFeed? Та все добре, вони минулого тижня попередили інвесторів, що можуть збанкрутувати у будь-який момент 😣Вам певно цікаво: а до чого тут я? А вся річ у тому, що ні до чого . . . .ооо нейромережеве | Монобаза
👁 8,280 26-03-13 21:54
Там Nvidia насипали в open source нові моделі й одна прям крутецька — Nemotron 3 SUPER 😮😮😮От ви ж усі бачили різні оркестратори для купи ШІ-агентів, еге ж? Але в них є одна проблема: якщо ви не один зі 100 дітей Дурова — виклик великої кількості моделей по API влітає в копієчку. От цю проблему модель і має вирішити.У LLM 120 мільярдів параметрів з архітектурою MoE, де кожен токен активує лише 1/10 від загальної кількості параметрів. При чому кожен експерт ще й агент — запускаєш одну модель, а отримуєш десятки агентів, кожен з яких свою задачу виконує.Бонусом контекстне вікно на 1 мільйон токенів — кожен агент бачить весь ваш проєкт і нічого не забуває. Ще з цікавого: там не просто MoE, а LatentMoE — дозволяє запускати до 4 разів більше агентів з використанням тієї ж кількості ресурсів. Слава оптимізації! 😊По бенчмарках: на PinchBench (реальні робочі кейси) — 84,7%, що на рівні з Claude Opus 4.6 та GPT-5.4. На DeepResearch Bench взагалі перше місце 😊Є й ваги й моделі й навіть демка. ооо нейромережеве | Монобаза
👁 9,410 26-02-28 10:20
Враховуючи, що США почали спеціальну визвольну операцію проти Ірану (не плутати з СВО), саме час поговорити про те, як там справи у Anthropic 💀Амодей не затерпів, не прогнувся під Міністерство Війни й ще грамотно сформував свої претензії у двух головних тейках:🪙 Він проти використання своїх моделей для слідкування за американцями (саме цим славиться Palantir). Для розвідки — будь ласка, але не проти власних громадян;🪙 Пентагон хоче мати повністю автономну зброю, яка буде працювати на ШІ. Даріо не каже, що він проти, а лише зазначає, що зараз моделі до такого не готові й брати на себе кров людей, які загинуть через помилки — не хочеться.На що пентагонівські ротвейлери назвали Даріо брехуном з комплексом бога, а Трамп заборонив усім держурядовим установам працювати з Claude. Свято місце пусто не буває й тепер замість Claude буде ChatGPT. Можливо, прямо зараз GPT-5.3 корегує удари по іранськім містам 😱Важливо зазначити, що OpenAI залетіли на місце Anthropic на попередніх умовах, себто без автономної зброї та шпигунства проти громадян США. Також хочеться сказати, що єдина модель, яку Міністерство війни може використовувати як захоче — Grok. Але ржомба полягає у тому, що Міністерство війни... не хоче Grok 😁А ще цікаво, що під час скандалу з'явився сайт-петиція точно-точно не від роботяг з Anthropic, у якій дослідники з Google та OpenAI підписалися під тим, що не хочуть, щоб їх компанії погодилися на те, від чого відмовилися Anthropic.Що я думаю по всій цій ситуації? Я думаю, це ніфігова реклама для Claude, що Пентагон аж НАСТІЛЬКИ не хоче відмовлятися від цієї моделі й переходити на іншого вендора. Ну й які ж профани працюють в адміністрації Трампа, могли б для додаткового тиску вдарити по якійсь своїй військовій базі «іранськими ракетами» і заявити, що там американські солдати загинули, бо Anthropic не дає повний доступ до Claude.ооо нейромережеве | Монобаза
👁 9,620 26-02-26 11:08
Знову назбиралося новин, про які ліньки писати окремо, але написати хочеться — погнали:🪙 Perplexity подивилися на хайп навколо OpenClaw і випустили свою версію Computer, яка об'єднує купу моделей в одному місці й дозволяє через чат створювати ШІ-агентів для різних задач. Керування комп'ютером та браузером в наявності, з мінусів — поки лише для підписників Max 😢🪙 Anthropic можуть націоналізувати, ну майже: Даріо Амодей не в захваті від того, що його Claude використовують для захоплення президентів інших країн, тому пхає палички у колеса Пентагону. А Пентагон погрожує або внести компанію у чорний список з повною забороною для держсектору, або примусити Anthropic до співробітництва. Добрий дядя Сем дав Даріо час до вечора п'ятниці, щоб подумати над своєю поведінкою.🪙 Qwen 3.5 Medium отримали нові моделі, головна фішка яких: зменшення розміру зі збереженням/покращенням якості. Ну й в агентських завданнях топ за свої гроші, якщо ви не боїтеся використовувати OpenClaw на китайських моделях 😁🪙 А ще анонімність в інтернеті все більше стає міфом: за допомогою LLM зібрали агентську систему, яка може здеанонити майже будь-кого — ефективність 68% з точністю 90%. ШІ просто аналізує ваші коментарі та публікації в інтернеті, знаходить патерни та склеює докупи у ваше персональне досьє. Код цього «Глазу Бога» не опублікували, але пишуть, що будь-хто може повторити експеримент.ооо нейромережеве | Монобаза