Джерело
Общєство Нудних Прєстарєлих Мізантропов | Друзі, відкриваємо новий збір. Цього разу для наших ППО.Так, вони нас ...
7 700 Охват/переглядів
2023-05-31 16:27
Повідомлення №9086
Друзі, відкриваємо новий збір. Цього разу для наших ППО.Так, вони нас захищають, а ми їм допомагаємо і полегшуємо життя і роботу.Отож, колеги, на що ми збираємо? На ескаватор! Вам не почулось НА ЕСКАВАТОР!Ціна питання 350 000 гривень.Для чого? Пояснюю - для інженерно-фортифікаційних захисних робіт. На хлопський розум, для того, щоб окопатись і шоб ворог не бачив наших позицій, а ми його могли :)Зараз хлопці це все роблять руками і лопатами, шо є довго, затратно і важко, а ескаватор пришвидшить роботу і відповідно нашу з вами безпеку від тих факін ракет! Уточнюю, хлопці окопуються кожного разу, коли переміщують комплекси. Кожного, кожнісінького разу, і не всюди є можливість окопатись вручну до того рівня який потрібен. Розумієте?Також, шо є великим плюсом - ескаватор українського виробництва, тому всі ваші гроші залишться в Україні.Виробник гарантує повністю підготувати ескаватор до польових і бойових умов, обладнати додатковим захистом і світлом для роботи вночі.Отож, збір на ескаватор для ППО офіційно оголошую відкритим!Донатимо тут: 🏦 Банка: 5375411206377439🏦 Банка: https://send.monobank.ua/jar/9jcoBm1SJQ🏦 Приват: 5363542603051781🌐 PayPal: [email protected]