Джерело
Ветерани Онлішмансу | Вчимось відрізняти якісну роботу скаута від не дуже якісної. Версія я ...
999 Охват/переглядів
2026-04-20 06:20
Повідомлення №2240
Вчимось відрізняти якісну роботу скаута від не дуже якісної. Версія я скаут (ЛОЛ)Доброго ранку🫰🏻Отже, з часом я помітила дві дуже таких скажем відвертих моментів після яких у мене особисто часто складається не дуже хороша думка про скаута, і я в цьому пості хочу відкрить портал в ад і поговорити про це.Перше що спадає на думку - ОЦІНКА І ОБІЦЯНКИ. Мене дуже напрягає і насторожує коли ви приходите до скаута (працюючи в агенції, маючи стабільну зп, і ви хочете МНЕНІЄ типу чи все ок, скажімо так звіритись.) і скаут на спокойном починає вам задвигать ноту - "ого, так мало заробляєш... з твоїм типажом можеш більше".Єбать а откуда інфа... ми у вільний від скаутства час працюємо Нострадамусом? Хз..І другий момент він майже одразу відбувається після першого гаданія (це відсилка на шутку зверху) - на вас починають давити, в стилі швидше приймати БУДЬ ЯКЕ рішення.В хід зазвичай йдуть - нікто ждать не будєт, і все в цьому стилі. Я впевнена що упускаю ще дуже багато всього, тому запрошую вас в коментарях на обговорення ну і звичайно як і обіцяла бецнем сьогодні тут ЕФІР з більш досвідченим скаутом аніж я, Анею - @annmodelssДавайте на 17:00 по Києву.Посплєтнічаєм по халтурі тихенько✍🏻✍🏻✍🏻