Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бегущий банкир
Додано 25 тра 2022

Бегущий банкир

@onistrat
Кількість підписників: 22 437
Фото: 151
Відео: 142
Посилання: 702
Опис:
Я Андрій Оністрат – військовий, банкір, викладач, мотиватор, Ironman та підприємець. Багатодітний тато!
Джерело

Бегущий банкир | Привіт!Ринок кеш кинувся вниз. На моменті 41.10/30. Кажуть що це тому,...

Логотип телеграм спільноти - Бегущий банкир Бегущий банкир @onistrat
14 600 Охват/переглядів 2022-10-03 13:30 Повідомлення №1697
Привіт!Ринок кеш кинувся вниз. На моменті 41.10/30. Кажуть що це тому, що перші депозити повиходили і люди хочуть фіксувати прибуток. Ще кажуть про корекцію курсу НБУ…Наче що на підході великі виплати компенсацій по загиблим і ці гроші частково підуть на ринок. Але то все балачки…Кеш за бн 3.5-4 %, за тезер 1.6-1.9%. Різниця в більше як 2%. Ціна на €/$ 0.9978. Стрімко йде по стійці війни. Кажуть далі буде гірше. Америкофоби відразу кажуть про завантаження збройних потужностей USA 🇺🇸. Тим часом про зерновий коридор Україна вийде на 6 млн тонн по вересню, з них 3.8 - це зерновий коридор. Факт у тому, що за рахунок коридору ми вийшли на довоєнні обсяги. Це фактично стабілізувало ціни на ринку. Ціни вцілому припали. Це пов’язують з очікуванням стагнації економік світу. Також це питання в’яжуть з виборами в Китаї…Основний плюс - це пожвавлення всієї переробної промисловості яка фактично стояла до кінця літа…Нкрє кп підняв прайз кеп по ціні для виробників. Це фактично означає, що після затвердження цін в районі 20.10 - ціна для споживача юр особи - буде біля 6000 грв/ МВт. По великому рахунку не дорого, якщо порівнювати з сусідами…Всім добра і спокою, любові і злагоди!