Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бегущий банкир
Додано 25 тра 2022

Бегущий банкир

@onistrat
Кількість підписників: 22 437
Фото: 151
Відео: 142
Посилання: 702
Опис:
Я Андрій Оністрат – військовий, банкір, викладач, мотиватор, Ironman та підприємець. Багатодітний тато!
Джерело

Бегущий банкир | Хелоу знову!Подивився на цифри і вирішив написати. Кеш 38.38/43!!! Про...

Логотип телеграм спільноти - Бегущий банкир Бегущий банкир @onistrat
12 800 Охват/переглядів 2023-03-24 09:29 Повідомлення №1753
Хелоу знову!Подивився на цифри і вирішив написати. Кеш 38.38/43!!! Прогнози позитивні! До чого це я? Курси, які були влітку були спровоковані виключно паріматчем і 1хбет! Я переконаний в цьому на 100%! Кількість кеша, яке виходило в usdt була неймовірною і гнула ринок в той бік! По всім параметрам. Зараз кеш проти тезера -0.2/0! От вона відповідь! Залишилося трохи контрабасу попри всі потуги адміністрації президента раз і назавжди кінчити з цим питанням, але українська мінтальність бере своє…Безналом класичним користуються тільки аграрії поважного віку! 55+ 😎 тому кеш/бн -2/0! Кеш дорожче звичайно. Євроінтеграція помолодше, тому -1.5/05! Спреди колосальні, але це як мінімум не модно…Ще трошечки новин. НБУ заборонив вивід нерезидентам тіла по ОВДП, щоб не створювати собі зайвий клопіт і не давати фіксувати зверх доходи. В принципі тут я їх підтримаю! Райфайзен пустили по колу банків, які підтримують Путіна. Мій товариш питає мене, а що нацбанк? А я кажу як завжди! Возьмуть грошенят, завісять процес в довгу а всі будуть питати як довбойоби - а що Нац банк!? Нічого. Нові машини, житло і т.і. А у праоохаронців невистачає «енергії» на них… вони ж всі у війні…І ще… для дбр пару порад. Якщо когось аналізуєте, якщо я звичайно не перебільшую. Дивіться не за фігурантом, а за дружиною. Що купує, де буває, з ким зустрічається…Просто порада. А то зараз багато корупціонерів - тіхарєй…Ще про що думаю. Як бути військовому при зіткненні з керівником-неадвокатом?!? От задачка. А там варіанти: 1. Ідіот2. Параноік3. З фобіями. 4. Всього по троху…Долучайтеся до спротиву любими методами. Уявіть, що без Вас - ніяк! 😎