Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бегущий банкир
Додано 25 тра 2022

Бегущий банкир

@onistrat
Кількість підписників: 22 437
Фото: 151
Відео: 142
Посилання: 702
Опис:
Я Андрій Оністрат – військовий, банкір, викладач, мотиватор, Ironman та підприємець. Багатодітний тато!
Джерело

Бегущий банкир | Кеш дешевшає але ледь ледь. На разі 3/1% і 1.6/1.3% за бн і тез відпов...

Логотип телеграм спільноти - Бегущий банкир Бегущий банкир @onistrat
18 900 Охват/переглядів 2022-08-16 10:32 Повідомлення №1682
Кеш дешевшає але ледь ледь. На разі 3/1% і 1.6/1.3% за бн і тез відповідно. Це свідчить тільки про одне - обсяги чорного експорту в його структурі хочь і потихеньку, але зменшуються. Дегенеративна політика нацбанку по фіксації курсу призводить до появи величезної кількості самозайнятих ділків, які приймають участь у схемах по обслуговуванню очерненого українського експорту. Сум. Що до вчорашніх порад. 1. Дійсно Приват торгує по 39.7 з миттєвим зарахуванням і видачею на карту. Як мені пояснили - це добровільна норма, а їм ресурс не потрібен…Ощад в такому ж становищі. Але багато банків це роблять. 2. Що до кредитних програм. Приват дуже вигідно кредитує зараз нові машини. Військові не вийняток. Ощад поклявся на крові, що за 6 тижнів запрацює нульова ставка саме для військових на іпотеку від президента. Це стадо настільки безініціативне, що без гаранта не взмозі нічого вигадати прийнятного. Енергетика далі пожвавлюється. Це свідотство повернення людей в країну. Харьків сильно постраждав. Боляче дивитися на розвалені будинки в центрі і навіть цілі квартали. Жах. В місті по відчуттям відсотків 30 населення. Паливо є, хоч і гарненькі заправки закладені мішками з піском. Кав’ярні теж є, хоч і значно меньше половини відкриті. Хорків зараз нагадує мені Київ зразка квітня. Хоч і значно більше постраждав. Всім миру і любові!