Джерело
1⃣ Майстерня_КР | Доброго раночку хто вже проснувся). Ніч на Криворіжжі минула без триво...
22 700 Охват/переглядів
2025-12-10 04:16
Повідомлення №47518
Доброго раночку хто вже проснувся). Ніч на Криворіжжі минула без тривог та загроз.Є вже декілька питань стосовно тиші по тривогам і деяких наших підписників це починає насторожувати. Для нас особисто ця "тиша" обумовлена тільки одним- підготовка та поновлення після атак на логістичні вузли ворога,а також місця звідки виконують пуски🛵.Не перший тиждень для деяких міст України погода трохи захищає,але нажаль тільки в повітрі і не всюди .Наприклад: Харків, Павлоград,Самар,Синельниково,Нікополь,Чернігівщина,Сумщина,Київщина та Полтавщина жодного дня не чули тієї тиші.На землі ворог користується туманом і має просування,ми маємо втрачені території та втрати кращих воїнів,тому нашим побратимам,які виборюють кожний метр землі ,зараз дуже тяжко.Ніякого перемир'я не буде ні завтра, ні післязавтра,сьогоднішна атака по Одещині яркий цьому приклад,якщо раптом хто вже забув балістичний обстріл Зеленодольска та Кривого Рогу.Бережіть себе та близьких,все буде Україна 🇺🇦* пости,які мають інформативний характер без загроз, надсилаються в канал без звуку.