Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - one more chapter
Додано 06 гру 2025

one more chapter

@one_more_chapterr
Кількість підписників: 2 807
Фото: 2,800
Відео: 130
Посилання: 773
Опис:
читаю та перекладаю книги, щоб утекти від реальності. ▪️про співпрацю: https://telegra.ph/Sp%D1%96vpracya-z-one-more-chapter-01-14 ▪️ анонімні питання: https://ngl.link/onemorechapter написати мені можна тут: @a_e_black
Джерело

one more chapter | Про негативні відгуки на книжки українських авторів я вже говорила не ...

Логотип телеграм спільноти - one more chapter one more chapter @one_more_chapterr
1 340 Охват/переглядів 2026-05-12 12:14 Повідомлення №3566
Про негативні відгуки на книжки українських авторів я вже говорила не раз, а цілих два, але ситуація останніх днів знову підіймає цю дискусію, і я просто не можу лишитися осторонь.Хто не знає: на каналі «Непозбувний книгочитун» було кілька постів із цитатами з книги «Залишена» Оксани Ковальчук про стиль авторки. У коментарях почалися активні срачі обговорення того, чи доречно критикувати за це авторку, а потім за Оксану заступилася авторка Євгенія Кужавська. Я вже висловлювала свою думку про це й досі вважаю, що можна казати, коли тобі щось не подобається, але при цьому не допускати висміювання на своїй платформі. Проте що важливіше: сьогодні кілька авторок написали пости про власне бачення цієї ситуації і розповіли про свій досвід із негативними відгуками. Можливо, їхні слова будуть вагоміші за блогерські, тож я дуже раджу їх почитати — так можна згадати, що автори теж живі люди, які мають право заступитися за себе й не терпіти негатив. ➡️ Пост Євгенії Кужавської для контексту➡️ Пост Світлани Кострикіної про наслідки негативних відгуків ➡️ Пост Олени Кузьміної про упередження до авторів➡️ Пост Аліси Корж про культуру критики І принагідно хочеться нагадати блогерам, видавцям і загалом тим, хто висловлює свою думку публічно: ви можете контролювати не лише тон своїх постів, а й свою аудиторію. Навіть мовчазний лайк або дозвіл гнати дискусію у будь-який бік усе одно вважається тут пособництвом. Ви і є ваш блог, тому це неможливо відмежувати.