Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу
Додано 06 січ 2025

28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу

@ombr_28
Кількість підписників: 6 436
Фото: 2,360
Відео: 536
Посилання: 1,030
Опис:
Вітаємо на каналі 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу! Ми бойова бригада з величезною історією, частиною якої сьогодні може стати кожен. Долучайся до нашої справи на https://28ombr.army
Джерело

28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу | Околиці Торецька. Піхота, що боронить місто в умовах, в яких не воювал...

Логотип телеграм спільноти - 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу @ombr_28
4 700 Охват/переглядів 2025-02-06 09:14 Повідомлення №1775
«Околиці Торецька. Піхота, що боронить місто в умовах, в яких не воювала жодна армія світу в жодні часи.Щоб дістатись сюди, разом із підрозділом 1004 у складі 28 бригади ми рушаємо єдиною дорогою, вздовж якої тягнуться кілометри напівпрозорих ниточок. Це - оптоволокно, яке ворог використовує для керування фпв дронами. Їх не можливо заглушити ребами, хіба що збити кулею, якщо встигнеш і влучиш. Ми проскакуємо і вивантажуємось на точці в момент, як позаду нас вибухає один з таких дронів.Далі - біг руїнами, які колись були чиїмось життям, а зараз під ногами і навколо - лише смерть. Та й над головою не стихають ці кляті фпв і в якийсь момент я розумію, що вже сприймаю цей звук в фоновому режимі та не реагую на нього. У хлопців так само. Ти просто втомлюєшся постійно боятись.- Війна - це фарт. А смерть - це доля, з посмішкою каже мені один з хлопців.Війна змінилась та еволюціонувала. В порівнянні з 2022 роком - вже не зустріти довжелезних ліній окопів, бо їх просто неможливо вирити. Піхота тримається малими групами в тісних ямках, адже це єдине що можна викопати в умовах не стихаючих обстрілів та полюючих дронів.З хорошого - росіяни виснажені не менше. Зі слів військових - артилерії стало менше, а от саморобних скидів - в рази більше. На інтенсивність боїв це не те, щоб сильно впливало, напрямок штурмують щодня по кілька разів, але це є доволі важливим показником.Торецьк зруйновано вщент. Міста більше не існує. На другий день руїни накриває снігом. Я думаю про воїнів, що стоять там, вдивляюсь в їх обличчя, щоб назавжди відбити в памʼяті. Один з них каже:- Найбільша нагорода на цій війні - вижити. Хоча б заради тих, хто вже віддав своє життя.Вижити. Вистояти. Не впасти і не опустити руки. Це вже не просто слова, це обовʼязок. Після всіх цих болісних втрат. Після всього болю, що ми вже витримали, не зламавшись.»Джерело: Костянтин Ліберов📲 Підписуйся на 28 ОМБр в Instagram | X [Twitter] | Facebook | TikTok | YouTube Наші вакансії