Джерело
14 омбр | Андрій Хилітей з позивним "Харлей" служив головним сержантом 14 ОМБР. ...
2 220 Охват/переглядів
2024-06-18 05:22
Повідомлення №265
Андрій Хилітей з позивним "Харлей" служив головним сержантом 14 ОМБР. Після двох поранень, лікування та реабілітації продовжив службу у Володимир-Волинському районному ТЦК.22 вересня 2022 року Андрія мобілізували до складу 14 ОМБР, де він потрапив у піхоту. Своє перше поранення отримав на Харківщині під Гряниківкою 11 березня 2023 року. Потрапив до шпиталю, де його прооперували, але уламок лікарі так і не змогли дістати, сказали, що це небезпечно. Боєць з уламком у тілі повернувся в стрій. Через два місяці після першого поранення, під час бойового чергування 27 травня 2023, отримав друге поранення.На відміну від першого поранення друге виявилось набагато складнішим. Після стабілізаційного пункту, бійця евакуювали до Харкова, де дістали уламки та відправили до Одеси в інститут імені Філатова. Понад два місяці тривало лікування, потім була реабілітація. Нині Андрій ходить з палицею."Мабуть, дружина сильно молилася, інакше б мене уже в живих не було. Смерть у прямому сенсі над головою двічі пролетіла".