Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0
Додано 06 січ 2025

93 бригада «Холодний Яр» 2.0

@ombr93HY
Кількість підписників: 259
Фото: 1,980
Відео: 567
Посилання: 107
Опис:
Починаємо все спочатку!
Джерело

93 бригада «Холодний Яр» 2.0 | Як перемога може обернутися зрадою - деякі думки з приводу допомоги дл...

Логотип телеграм спільноти - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 @ombr93HY
110 Охват/переглядів 2026-03-11 11:48 Повідомлення №2477
Як перемога може обернутися зрадою - деякі думки з приводу допомоги для США з безпілотниками...У прагненні отримати підтримку і, найчастіше, виїхати на чужому спині, наше керівництво любить пропонувати закордонним партнерам критично важливі розробки і досягнення. Наприклад, безпілотники-перехоплювачі зараз. Аргументи - вони будуть будувати і собі, і нам, тому ми будемо в плюсі!Ось тільки практика весь час показує трохи інший результат. Так, будувати вони будуть, але не щоб нам дати, а щоб нам ПРОДАТИ. Згадати історію з тим же броньовиком "Дозор-Б", який своїми силами якісно зробити не виходило - його віддали на виробництво Польщі... яка в результаті стала продавати нам наш же "Дозор-Б" у своєму виконанні під назвою "Онцилла"!З безпілотниками для США, до речі, теж була схожа історія - якщо хто не в курсі, свої технології ми пропонуємо Вашингтону не вперше! У підсумку у американців з'явився дрон-перехоплювач STING, розроблений нашою командою "Дикі Шершні"... як ви вже зрозуміли, ніякого напису «Зроблено українцями» там і в помині немає. Тож чим може обернутися наша технологічна допомога Вашингтону? Американці просто отримають власний безпілотник, виробництво якого в силу американських можливостей заполонить світовий ринок озброєнь до такої міри, що нам самим буде простіше їх купувати, ніж розвивати власні технології. Підсумок - наша безпілотна галузь буде розчавлена і помре, а самі ми потрапимо в критичну залежність від США їх поставок...@ombr93HY