Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
Додано 06 січ 2025

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

@ombr72
Кількість підписників: 15 288
Фото: 7,900
Відео: 3,580
Посилання: 2,250
Опис:
Офіційна інформаційна сторінка 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Офіційний сайт бригади https://www.72ombr.army Доєднатися +380661336245 Гаряча лінія +380990365202
Джерело

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців | Я ворога не боюсь, я дрона боюсь. Якщо сильний вітер, ти його чуєш, ко...

Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців @ombr72
2 710 Охват/переглядів 2026-03-04 07:16 Повідомлення №11957
«Я ворога не боюсь, я дрона боюсь. Якщо сильний вітер, ти його чуєш, коли він уже в тебе над головою». «Саві» 22 роки, він — марксмен 72-ї ОМБр. На позиціях з літа 2025 року. Рішення підписати річний «Контракт 18–24» ухвалив за півтори хвилини в рекрутинговому центрі, а тепер готується підписувати свій другий контракт. «За спеціальністю я електрозварник, міг піти в рембат, але вибрав піхоту. Армія, як казав мій дід, починається з піхоти. Моя найдовша ротація на позиції тривала 75 діб. З літа 2025-го я сумарно пробув на відпочинку лише 5 днів. Хтось казав, що після відпустки я не повернуся. А я, як бумеранг, куди не кинь — повертаюсь. Знаю, чому їду назад. Коли прибуду, мені скажуть: «Заходь на позицію, бо людині там треба вийти». І я це розумію. Коли заїжджаю на рубіж, на душі спокійно — це робота, яку треба виконувати. А от коли виїжджаю — уже трохи мандражить. У моєму підрозділі все вирішується через комунікацію. Ти заходиш на позицію і в будь-якому випадку потрапляєш до командира, а він уже чітко пояснює задачу. На позиціях є старлінки, екофло, генератори, тобто зв’язатися з рідними можна. Якщо щось треба, пишеш старшині. Він усе збере. Про піхоту дбають. Кожен, хто йде в СЗЧ, збільшує навантаження на тих, хто лишається. Люди бояться, що вийдуть надовго. Але якщо хтось тікає — інші сидять ще довше. Коли знаєш свої права та обов’язки, можеш себе захистити. Перше, про що кожен військовослужбовець має дбати, — це про стан свого здоров'я та стан здоров'я своїх побратимів, і про будь-які зміни зі здоров'ям доповідати. На першій сторінці Статутів про це написано. Отак би кожен військовослужбовець просто для власного інтересу почитав. В 11 років у мене не стало батька і я вже тоді зрозумів відповідальність за свої дії. Життя бентежне. Я йшов до війська без рожевих окулярів. Бачив наслідки поранень і розумію всі реалії війни. Тут немає права на помилку, потрібно вчитися на помилках інших. До роботи треба ставитися відповідально, бо від цього залежить не тільки твоє життя, а й життя твоїх побратимів. Планую підписати наступний контракт, заочно здобути вищу освіту і стати офіцером. Нікого по голові гладити не буду». #контракт1824 #12ак Укрінформ🤝 Підтримати Чорних Запорожців💀72-га Окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців.