Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
Додано 06 січ 2025

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

@ombr72
Кількість підписників: 15 202
Фото: 7,910
Відео: 3,580
Посилання: 2,260
Опис:
Офіційна інформаційна сторінка 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Офіційний сайт бригади https://www.72ombr.army Доєднатися +380661336245 Гаряча лінія +380990365202
Джерело

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців | Позивний «Ураган», офіцер відділення цивільно-військового співробітниц...

Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців @ombr72
2 930 Охват/переглядів 2025-09-10 06:15 Повідомлення №11331
Позивний «Ураган», офіцер відділення цивільно-військового співробітництва 72 ОМБр ім. Чорних ЗапорожцівУ 16 років я вступив до Національної академії сухопутних військ і дотепер —військовослужбовець. Найсильніші люди в державі стають на захист Батьківщини добровільно — завжди хотів бути серед них.Після закінчення академії одразу став командиром взводу, який прийняв, і в ООС виконував бойові завдання на Горлівському напрямку, де й зустрів 24 лютого. Тоді було видно, що російська армія не має того успіху, який вона хотіла б мати — це дуже мотивувало.Згодом тримав оборону на Світлодарській дузі. Це був дуже важкий напрямок, але прийшли люди, які знали чому вони тут. І були командири, які знали, для чого вони командують. У підсумку моя рота не допустила противника ні на метр. Завдання виконували 4 місяці. За цей час не було втрачено жодного спостережного поста, жодного метра території. Коли я був командиром взводу, — був тим самим солдатом з автоматом у руках, робив те саме, що кожен мій військовослужбовець, тільки в мене ще була «радєйка». Через неї я отримував задачі від командира роти та від командира батальйона, а ще міг викликати свою БМП-2, щоб машина поїхала і знищила ворога. Хороші командири знають всі ті відчуття піхотинця, того брудного чувака, який сидить у ямі, не миється по 5–6 днів, п'є воду і їсть галети. Найскладнішим для мене був Бахмут. Завдяки досвіду мозок знав уже, що таке війна, руки вміли стріляти. Встигни першим стрельнути, бо стрельнуть у тебе, — на цьому все трималося. Враження не передати словами. Це величезна доза адреналіну, яка просто з тебе вилітає. Після війни буду продовжувати військову службу, щоб ділитися бойовим досвідом. Армію потрібно змінювати для того, щоб вона гарантувала безпеку для своєї країни. Ні більше, ні менше. Жити хочеться вільно, незалежно. Знати всередині свого мозку, що таке війна, носити в собі цей досвід, але жити без неї. У 80 років хочу вдягати парадну форму, брати свою бабушку під руку, щоб саксофоніст грав, а я з нею танцював :) #ІсторіїВільнихЛюдей #РазомДоПеремоги #ТвояУчастьВажлива #БезТебеНеЗакінчиться💀72-га Окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців.