Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОМ
Додано 06 січ 2025

ОМ

@om30chanell
Кількість підписників: 144
Фото: 574
Відео: 283
Посилання: 187
Опис:
Моя субʼєктивна думка на цікаві новини що відбувається в світі, країні, рідному місті.
Джерело

ОМ | Хтось скаже що цей теракт випадковий. Хтось скаже що це відповідь на п...

Логотип телеграм спільноти - ОМ ОМ @om30chanell
104 Охват/переглядів 2026-04-19 08:19 Повідомлення №1481
Хтось скаже що цей теракт випадковий. Хтось скаже що це відповідь на правовий стан країни. Хтось навіть скаже що це спланована акція спецслужб. Я особисто додам, що виходячи з попереднього тексту, такі випадки природні.Вже не пам’ятаю в якому році був такий «мазурок» (не здивуюсь якщо діти картонного майдану навіть не знають хто це). Тож ми вже таке бачили. Але повернімося до теракту та дій поліції на відео. Депопуляція дорівнює деградації. Це головний посил мого тексту. Дефіцит кадрів всюди, не тільки робітників. Людей з можливістю приймати рішення теж. Не тільки в бізнесі, в держслужбі та серед військових також. Тож все це можна пояснити. Шкода що ціна така висока. Плата кровʼю не тільки найдорожча, вона має бути і найцінніша. Бо якщо не цінуєш, тоді не робиш висновків. Чи зробимо ми висновки? Покаже час, але наше суспільство вже давно не відповідає суспільству прогресивної країни. На початку патрульної поліції десь у 2016 році, поліція застрелила хлопця під час переслідування автомобіля який порушив ПДД. Поліцейського тоді засудили за використання зброї. Схоже що зараз цих поліцейських засудять за невикористання зброї. Не здивуюсь якщо зараз функція по оповіщенню населення перекладуть з ТЦК на поліцію.