Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОМ
Додано 06 січ 2025

ОМ

@om30chanell
Кількість підписників: 144
Фото: 574
Відео: 283
Посилання: 187
Опис:
Моя субʼєктивна думка на цікаві новини що відбувається в світі, країні, рідному місті.
Джерело

ОМ | Трамп дав пресконференцію на якій пояснив за війну з Іраном. Агент Май...

Логотип телеграм спільноти - ОМ ОМ @om30chanell
153 Охват/переглядів 2026-03-10 13:49 Повідомлення №1467
Трамп дав пресконференцію на якій пояснив за війну з Іраном. Агент Майк тримає вас в курсі, ось стислий рапорт сказаного: - Вони збиралися напасти на нас першими, наша розвідка це знала (розвідка каже не збиралися), ми потопили увесь їхній флот, це перемога. - Вони хотіли збагачувати уран, хоча ми пропонували їм безкоштовне ядерне паливо, але вони сказали Віткофу "ні, ми хочемо робити ядерну зброю". - Ми остаточно знищили їхню ядерну програму назавжди, але можливо це ненадовго. - Ми захищаємо світ від цих лунатиків і того, що вони хотіли зробити і дуже успішно.- У нас є багато нафти і це на нас не впливає, але на інших впливає, то ж ми робимо це для таких країн як Китай.- У нас є санкції проти деяких країн (росія), ми знімемо ці санкції щоб знизити ціни (на нафту) і потім хто знає, може не доведеться накладати санкції знову бо буде суцільний мир.- Ми будемо ескортувати танкери з нафтою, у нас є чудові кораблі для цього і якщо вони захочуть грати в цю гру, то ми вразимо їх на такому рівні, якого вони ще не бачили. - Ми перемагаємо рішуче і сильно випереджуємо графік. - Вони хотіли захопити Близький Схід і знищити Ізраїль (забуваемо перший пункт), то ж ми вчасно зупинили їх. - Я дуже радий прийняти в цьому участь і це скоро закінчиться, але якщо це почнеться знову, ми вдаримо дуже потужно. Ну що ж, теперь точно все стало ясно по цілях та строках і всі питання відпали. Не дякуйте. Щиро ваш, Агент Майк