Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОМ
Додано 06 січ 2025

ОМ

@om30chanell
Кількість підписників: 144
Фото: 574
Відео: 283
Посилання: 187
Опис:
Моя субʼєктивна думка на цікаві новини що відбувається в світі, країні, рідному місті.
Джерело

ОМ | Вітаю шановні! Може так статися, що і в Україні всі ці «сорос фанд» і ...

Логотип телеграм спільноти - ОМ ОМ @om30chanell
93 Охват/переглядів 2025-12-14 18:58 Повідомлення №1460
Вітаю шановні! Може так статися, що і в Україні всі ці «сорос фанд» і центр протидії корупції в якийсь момент зникнуть. Це може бути пов’язано з виборчим процесом в Україні. Навіть більше, це на пряму залежить від виборів. Цікаву фразу якось почув, вона не точна, але мені вона запамʼяталася саме так. На заході міняються партії та не змінюється політика. В Китаї не змінюється партія, але змінюється політика. Я особисто не буду сумувати за «шабуніними», якщо їх перестане фінансувати захід. З них беззаперечно є сенс, але він тільки для розвалу та негативу. Після того як вони зачищають корупціонерів, вони не можуть побудувати щось ефективне. З 2014 року пройшло достатньо часу щось зробити вагоме. Але мені важко перечислити досягнення таких поплічників Шабуніна як: Мустафа Найєм, Сергій Лєщенко і навіть нинішній секретар РНБО Рустем Умєров. Тому вони свою місію максимум зробили. Тепер їх час відпочивати і гавкати з-за кордону як Шарій і ко. Різниця між ними тільки одна. Їх фінансують різні фінансові групи, одні із заходу, інші з росії. Тому не дуже то за ними будемо сумувати. Не забудьте що товариш Стерненко теж потенційний «шабунін». Добраніч шановні!