Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оля Чирук
Додано 06 гру 2025

Оля Чирук

@olyachyruk
Кількість підписників: 223
Фото: 401
Відео: 16
Посилання: 18
Опис:
Інстаграм @olga_chyruk
Джерело

Оля Чирук | Нас землян змалечку привчають робити дію, яка руйнує нас як окремі осо...

Логотип телеграм спільноти - Оля Чирук Оля Чирук @olyachyruk
86 Охват/переглядів 2025-12-11 05:42 Повідомлення №704
Нас землян змалечку привчають робити дію, яка руйнує нас як окремі особистості і всіх нас як населення загалом. Ми тягнемося до цієї дії. Бо якщо робимо її для себе, то отримуємо незначне покращення для себе. Але якби не робили, то уся цивілізація отримала б великий буст вперед і вгору духовно, ментально і фізично. І для цього треба лише окремим людям перестати цим займатися. Але через жадібність і бажання кращих умов тут це неможливо. Де не де на ничку хтось і зробить. Умовно багаті підсіли на цей процес і виконують його постійно, дуже часто. Це вузький прошарок. Більшість же трохи покращує комфорт і перестає. Деякі люди, їх небагато, усвідомлюють нищівність процесу, але основні маси популяції так навчають з дитинства і вони навіть не задумуються. Уві сні я потрапила сюди в дорослому віці і мене вчили цій дії. Тоді я почала задавати питання і дізналася те, що описала вище. Якщо ти не будеш цього робити, твоє окреме життя буде трохи гірше, ніж в середньому. Але через те, що всі роблять це масово, сам середній рівень значно просів. Ми могли б обʼєднатися і припинити усе. Але, видно, не в цій грі:) Дуже шкода, що я не памʼятаю, що це за дія, хоча уві сні робила її безліч разів:) Тут моральне питання чи ми кожен за себе чи ми всі разом. Із того, що я знаю, божественне і всяке там високовібраційне проявляється у єднанні, а не в розділенні. В створенні, а не в препаруванні на частини. Тому сон мабуть про боротьбу добра і зла. Про очевидний моральний вибір поза межами его.