Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Войтко «Свят»
Додано 18 гру 2021

Олександр Войтко «Свят»

@olvoitko
Кількість підписників: 2 998
Фото: 81
Відео: 39
Посилання: 357
Опис:
До 2014 був журналістом на «5 каналі», викладачем в «Києво-Могилянській академії», після - боєць добробату в АТО. Координатор «Спілки ветеранів війни з Росією». Зараз - 413 полк «РЕЙД» СБС. Переможемо! Зв‘язок - @Svyat_SM Моно 4441111046199919
Джерело

Олександр Войтко «Свят» | Не розумію мешканців міст, які скоро опиняться під прямою загрозою зни...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Войтко «Свят» Олександр Войтко «Свят» @olvoitko
2 270 Охват/переглядів 2026-02-25 22:50 Повідомлення №423
Не розумію мешканців міст, які скоро опиняться під прямою загрозою знищення, але поки не опинилися, й тому з наших пілотів дальнобійних засобів луплять астрономічні ціни за проживання, інколи навіть заявляючи ціну в євро.У нас є досить багато тактичних засобів, екіпажі яких живуть по бліндажах близько до лінії бойового зіткнення. Там уже все розбито російськими кабами та артилерією - можна просто заїхати жити в напівзруйнований будинок, якщо там уже не живуть суміжники.Але «люди», яких ще напряму не добралася війна, хоча їхні будинки стоять прямо в наступній черзі на таке знищення через пару місяців, якщо фронт буде просуватися, інколи замовляють просто нереальні ціни за проживання наших екіпажів.І приїжджають вони на розмову на дорогих машинах, інколи навіть на теслах.Сьогодні наш командир роти перехоплювачів шахедів сказав мені - хотіли поселитися в нормальному будинку, назвали ціну в кілька тисяч євро не так і далеко від фронту.Агов, «громадяни», котрі це роблять. Зупиніться, поки не пізно, а може бути вже дуже близько до «пізно». Не дуже й боляче, якщо через вашу жадібність, розібʼють тільки ваш заможний будинок.Але нам усім буде дуже боляче, якщо через вашу жадібність ми втратимо Україну.P. S. Усвідомлюю, що серед моїх підписників таких осіб точно немає. Але написав пост для якомога більшого поширення, бо проблема не зникає, а тільки наростає.https://raid.army/