Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Войтко «Свят»
Додано 18 гру 2021

Олександр Войтко «Свят»

@olvoitko
Кількість підписників: 2 992
Фото: 81
Відео: 39
Посилання: 358
Опис:
До 2014 був журналістом на «5 каналі», викладачем в «Києво-Могилянській академії», після - боєць добробату в АТО. Координатор «Спілки ветеранів війни з Росією». Зараз - 413 полк «РЕЙД» СБС. Переможемо! Зв‘язок - @Svyat_SM Моно 4441111046199919
Джерело

Олександр Войтко «Свят» | ​​На початку 2022-го ніхто в світі не вважав нас життєздатною країною,...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Войтко «Свят» Олександр Войтко «Свят» @olvoitko
1 800 Охват/переглядів 2022-12-30 16:13 Повідомлення №97
​​На початку 2022-го ніхто в світі не вважав нас життєздатною країною, що відбулася.Росія на повному серйозі готувалася захопити нас за 2-3 дні. Захід не давав зброї і грошей. Який сенс, якщо це мало би швидко потрапити до рук стратегічного супротивника.В кінці 2022-го «The Economist» називає нас країною року. Захід усе збільшує перелік та кількість новітніх озброєнь, посилює фінансову підтримку. Росія просить переговорів й гарячково шукає методи, як затягнути війну, не програти нам її вже в найближчій перспективі.Жахливий рік, через призму всього того, що орда принесла на нашу землю. Чудовий рік, з огляду на те, як ми все це витримали, яку даємо відсіч величезному надпотужному ворогу і як розвиваємося навіть у таких умовах.Нам можна завдати ще багато втрат і руйнувань, але нас уже не перемогти. Питання нашої Перемоги - лише питання часу, хай цим часом буде рік 2023-ій.Під цей пост знайшов у себе архівне відео, як у серпні кошмарили російські спшки перед початком контрнаступу на правобережжі Херсонщини, щоб у день Х усе відбулося якнайнеочікуваніше для орди. Була складна мета, було багато поту, крові і роботи, мало хто зі сторонніх вірив у строки і кінцевий результат, але результату було досягнуто з випередженням графіку 🙂.Зі схожим відчуттям дивлюся в наступний рік.Будемо робити, що маємо, й повинно вийти добре.