Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲
Додано 14 лип 2024

ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲

@olesya_vasylets
Кількість підписників: 76
Фото: 1,670
Відео: 126
Посилання: 141
Опис:
Політичний блог
Джерело

ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲 | ️Повна енергонезалежність - єдиний вихід для України в умовах війни. Я...

Логотип телеграм спільноти - ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲 ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲 @olesya_vasylets
33 Охват/переглядів 2024-07-24 11:26 Повідомлення №2313
⚡️Повна енергонезалежність - єдиний вихід для України в умовах війни. Як би категорично це не звучало. І бізнес, і цивільне населення має навчитися дбати про себе самостійно. А держава - здійснювати лише фінансову підтримку і не заважати. Наприкінці 2024 року 5-річний контракт про транзит російського газу територією України. Лише за роки повномасштабної війни цей контракт приніс путіну 10 млрд дол.🤯 Ну, погодьтеся, це ж лютий треш, що ті, хто вбивають нас, заробляють на нас 😢💡Енергонезалежність, про яку йде мова, обумовлена для великого і середнього бізнесу використанням альтернативних джерел енергії, зокрема, сонячних електростанцій, когенерації, маленького бізнесу - встановленням потужних генераторів, які щороку технологічно вдосконалюються, а для цивільного населення поки що це є ЕкоФло та інвертори. Зрозуміло, що це задоволення не з дешевих. Тож яка роль держави в цьому зараз? 🔎Наразі відомо лише про дві державні програми кредитування бізнесу, які працюють "лівою ногою", а для цивільного населення взагалі немає шансів ані на компенсацію, ані на розтермінування. До того ж інформаційна кампанія навіть з дії цих програм провалена ущент серед населення. Про них знають тільки люди з бізнесу та й ті хто "в темі", а всім іншим доводиться вчитися виживати самостійно. 🧐Які рішення? Їх пробували шукати сьогодні на форумі "Енергетична безпека: державно-приватне партнерство", який відбувся у Торгово-промисловій палаті за участі представників державної влади, ОМС та бізнесу, який тримає основний економічний сектор країни. 🤷‍♀️Цікаво, що на заході не було жодного журналіста. Тож всі напрацювання так і залишилися "вакуумними". То для чого це все? Хочеться спитати владу? Щоб поговорити між собою "про життя" і розійтися? То українці і так знають, що їхнє життя суттєво відрізняється від життя влади і більше нагадує виживання. 👀Про що була мова? Про те, як бізнесу існувати, вигравати гранти на когенерацію від європейських партнерів і як малим кав'ярням доведеться розкошелитися на генератори, щоб не втратити залишки клієнтів, які не виїхали за кордон. Картина в цілому вийшла не райдужна 🤔🫠 Утім, є і позитивний момент: виживання нації в умовах енергетичного колапсу зробити українців по-справжньому самостійними, відірваними від совка, коли все на тобі і держава не допоможе. Тоді постане інше критичне питання, а нащо тоді нам державна влада в принципі, якщо фронт забезпечують волонтери, бізнес мусить вигравати гранти, а українці влазити в борги до кінця своїх днів, щоб зігріти взимку своїх дітей?.. І на це питання владі доведеться відповісти, бо якщо ні, "виживати" одного разу українці змусять її і не факт, що вона виживе.