Джерело
Оленка вєщає | ПонеділокПідйом 5:30 - світла нема. В 6 виїзд щоб на 8 ранку бути вже ...
80 Охват/переглядів
2025-11-17 18:05
Повідомлення №652
ПонеділокПідйом 5:30 - світла нема. В 6 виїзд щоб на 8 ранку бути вже на складі.Я вперше за кремом машини з прицепом. Саша з усіх сил старається не душнити бо покусаю. Але спали всі погано тому їдем мовчки - інстинкт самозбереження помножений на зайоб беруть верх.Їдем. Навіть вдалося нормально заїхати попити чаю і зʼїсти хот дог.Приїхали до складу навіть майже не петляючи(один круг - не рахується)Дзвінок: - а до вас вже виходив зав виробництва?- ні- Ваше замовлення не готове. Зачекаєте годинку?- !?!?!?!Понеділок. Робочий день. І мені і Саші ще треба попрацювати на своїй нудній айтішній роботі. Ми там в 8 ранку щоб встигнути все!А ці казали що ще в четвер можна було забирати, а тут в понеділок і не готово!Більше того. З 5 одиниць: 2 великих стелажів, великий стіл, величезна мийка на дві раковини і поличка; готова тільки поличка! Сварюся, але кажу - везіть мені тепер це все самі.Я ж чого цю всю цю схему з прицепом ввязалася?Бо вони мені нарахували доставку 4500грн!!!за 80 км!Мовчу канєшн що запчастина до фаркопа Х2 + встановлення обійшлися мені 6+тис + дизель покататися туди-сюди )) але це ж тіпа назавжди - зможу тепер прицеп брати постійно. Короче. Їх спасло тільки те, що вони погодилися везти все самі. Навіть Саша не виходив сваритися ) а він то любить і вміє (думаю все ж таки поганий сон + зайоб а не віра в мою здатність порішати)Покатали прицеп по київській обл. Як взяли - так і віддали - пустим і брудним після сміття.Приїхали додому - світла так і нема. Підключили хоч якось щоб хоч щось працювало (по старій схемі але автомат тепер тупо висить в повітрі на веранді) Зібрали манатки і поїхали туди де є гарячий душ, світло і інтернет - до Саші додому.Десь в час дня дзвонить чувак - «я вже тут у вас в селі - далі не поїду там дороги нема».Звісно ж, попередити що виїжджає зі складу - не панська то справа. Видзвонюю сусіда з помічником - мчать на всіх парах розгружати машину. Ітого, в мене тепер в дворі стоїть під клейоночкою нержавейка на 30тис грн. Всіма правдами-неправдами таки добралася до мене - але я ще хз що по якості - просила подивитися сусіда але хз. Ну а по електриці буде ще дубль два. Але сподіваюся в більш спокійних умовах.На виставку вже звісно ніхто не поїхав - хочеться сказати, що в Київ я найближчим часом ні ногою, але завтра ще повторний заїзд на сто - збираюся з силами знов стояти в тянучках і поліняти на пару тис грн яких тупо нєєєєт🫠 але краще так, ніж евакуатор з села одного прекрасного дня.А поки що у вільний від роботи час - сплю і їм. Бо ну його нафіг ті пригоди. Найближчим часом жодних багатоходовочок. І не більше одного напряга на тиждень.