Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОНЧАРЕНКО
Додано 14 лип 2024

ГОНЧАРЕНКО

@oleksiihoncharenko
Кількість підписників: 214 706
Фото: 20,900
Відео: 8,300
Посилання: 9,220
Опис:
Зворотній зв'язок: t.me/goncharenko_feedback Фейсбук - https://bit.ly/368jlpn Інстаграм - https://bit.ly/34R77B5
Джерело

ГОНЧАРЕНКО | Ситуація зі світлом на Одещині одна з найгірших в Україні. І це не «ск...

Логотип телеграм спільноти - ГОНЧАРЕНКО ГОНЧАРЕНКО @oleksiihoncharenko
51 600 Охват/переглядів 2026-03-06 16:56 Повідомлення №53234
Ситуація зі світлом на Одещині одна з найгірших в Україні. І це не «складнощі» у енергетиків - це цілеспрямований терор рф проти людей!Не залишилось жодної цілої магістральної підстанції Укренерго в області! З 11 потрібних силових трансформаторів працює лише 4. Це фактично знищення мережі, яка мала б давати світло мільйонам людей!Але русні цього мало і минулого року вони перейшли на новий рівень цинізму. Тепер масовано б’ють по розподільчих підстанціях 110 кВ, які доставляють електрику в міста. Вже зруйновано 34, майже половину з усіх. По деяким об’єктам били 2, 3 і навіть 4 рази.Тепер тактика ще брудніша: по 20 шахедів на один об’єкт, 10-15 влучають вертикально зверху, спеціально добиваючи не тільки трансформатори, а й усе інше критичне обладнання. Вони хочуть, щоб ми залишились в повній темряві!Через це мережа просто фізично не може передати електрику, навіть коли генерації в країні вистачає. Одесити змушені жити в жахливих обмеженнях!Поки росіяни методично, як нелюди, намагаються залишити людей без світла й тепла, наші енергетики щодня, під обстрілами, відновлюють те, що ці виродки намагаються знищити.Нам треба більше ППО, більше захисту, більше зброї, щоб зупинити цей терор!