Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОНЧАРЕНКО
Додано 14 лип 2024

ГОНЧАРЕНКО

@oleksiihoncharenko
Кількість підписників: 214 706
Фото: 20,900
Відео: 8,300
Посилання: 9,220
Опис:
Зворотній зв'язок: t.me/goncharenko_feedback Фейсбук - https://bit.ly/368jlpn Інстаграм - https://bit.ly/34R77B5
Джерело

ГОНЧАРЕНКО | Я міг би поїхати жити у Францію і працювати там, але мені похуй на їхн...

Логотип телеграм спільноти - ГОНЧАРЕНКО ГОНЧАРЕНКО @oleksiihoncharenko
49 000 Охват/переглядів 2026-02-25 19:50 Повідомлення №53118
«Я міг би поїхати жити у Францію і працювати там, але мені похуй на їхнє суспільство», — випускник Вищої політичної школи у Парижі, Франція, Данило Мокрик.Так, цей складний день потрібно завершувати саме так. Подякою Данилу Мокрику, що він тут з нами. Без нього було б дуже сумно.Сьогодні була зустріч патронів (очевидно, що я також підтримую якісну журналістику, знахожусь в чаті для спонсорів, ще й змусив усю мою команду туди доєднатись) Бігус.Інфо і Данила Мокрика.Декілька основних тез розмови:Данило Мокрик:— Гончаренко є мразота.— Гончаренко в....бав мене та Бігуса.— Раніше Олексія можна було загнати у кут запитаннями. Зараз — ні.— Ми маємо справу з доволі небезпечною людиною: він росте і відчуває простір для росту. Гончаренко може стати проблемою.— Якби інтерв’ю було на Громадському або на іншому каналі, то я би показав себе краще.Моя улюблена журналіст_КА і борець з сексизмом з Бігус.інфо Світлана Стеценко:— Образилась, що я написав про Каньє Веста.— Похвалила нашу команду, що ми так швидко знайшли і зрозуміли, що це за трек.Тут я дуже радий. Моя виховна місія працює. Світлана дізналась про Каньє. Що далі?Світлано, спробуйте Чайлдіш Гамбіно. Можете почати з музики, а можете з серіала «Атланта». Як закінчите — пишіть. Перейдемо до Сорентіно.Загалом, збір цієї партійної ячейки завершився тим, що вони роздивлялися пакет з привітанням з днем народження від мене.Ну, по-перше, це старий пакет. По-друге, я дарую подарунки людям поважного віку. Ви що, забрали пакет у бідної пенсіонерки чи пенсіонера? Ну і по-третє: моя команда жалілася на те, що з їжі у вас на івенті було лише 4 пачки печива «Лукас».Не знаю тепер, як їх мотивувати далі бути підписаними на ваш патреон?