Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОНЧАРЕНКО
Додано 14 лип 2024

ГОНЧАРЕНКО

@oleksiihoncharenko
Кількість підписників: 214 779
Фото: 20,900
Відео: 8,290
Посилання: 9,220
Опис:
Зворотній зв'язок: t.me/goncharenko_feedback Фейсбук - https://bit.ly/368jlpn Інстаграм - https://bit.ly/34R77B5
Джерело

ГОНЧАРЕНКО | В Одесі досі складна ситуація зі світлом. У частині будинків електрики...

Логотип телеграм спільноти - ГОНЧАРЕНКО ГОНЧАРЕНКО @oleksiihoncharenko
94 300 Охват/переглядів 2025-12-29 13:38 Повідомлення №51792
В Одесі досі складна ситуація зі світлом. У частині будинків електрики немає до 10 годин на добу. Так сьогодні живе місто.В соц. мережах розганяють "зраду", що електрику "вивозять в Румунію", або "світло спеціально вимикають, щоб відволікти людей від інших проблем в країні".Насправді, ніякої конспірології немає. Причина тривалих відключень — серйозні пошкодження підстанцій Укренерго, які відповідають за доставку електрики від електростанцій до розподільчих мереж ДТЕК. Тому дзвонити в кол-центр ДТЕК немає багато сенсу.Через ці пошкодження також й виникають ситуації, що у одних частіше є світло, а в інших ні, адже його чисто фізично неможливо доставити в деякі місця через руйнацію підстанцій Укренерго.Я спілкувався з енергетиками, чітких термінів покращення ситуації нажаль немає. Ситуація стабілізується не раніше трьох тижнів. Зараз роботи йдуть у двох напрямках - ремонти пошкоджених підстанцій і збільшення можливостей доставки електроенергії.І попри все - Одеса тримається. Не завдяки, а всупереч.