Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko

@oleksandryurchenkogrim
Кількість підписників: 521
Фото: 569
Відео: 194
Посилання: 45
Опис:
Канал про незламну Україну. Особистий погляд на ті події, які нас оточують. Висвітлення військових дій в яких я приймаю участь з початку повномасштабного вторгнення. Парламентська робота .
Джерело

🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko | Не вже прокинулись???З самого початку повномасштабної війни в Україні ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko @oleksandryurchenkogrim
418 Охват/переглядів 2025-03-09 08:57 Повідомлення №458
Не вже прокинулись???З самого початку повномасштабної війни в Україні ми неодноразово, на всіх міжнародних платформах, не припиняли повторювати, що українці воюють за світову демократію і весь цивілізований світ. Нас слухали і були лише стурбованими.Навіть сьогодні, коли США вже неодноразово заявили, що безпека ЄС їх власна справа, коли Д.Трамп погрожує перемістити американські війська до Угорщини, вони ще продовжують вірити що НАТО їх захистить. Але вже не так твердо і щось починають робити заради власної безпеки.Всі 3 роки війни в Україні ЄС вважав, що війна десь там, а не в них і продовжував жити спокійним життям. Але росія весь цей час нарощувала власний ВПК. І сьогодні до всіх прийшло розуміння, що зупинити цей процес одночасно вже неможливо, тому що ВПК став рушійної силою економіки агресора і в ньому задіяні мільйони робітників. Тоб то, наступні 5-10 років Росія точно буде озброюватись і скоріш за все захоче повернути свій пострадянський вплив на європейські країни. Питання лише часу.І ось днями керівник німецької розвідки BND Бруно Каль зробив заяву, що можливо росія все ж таки випробує ЄС на застосування ст 5 НАТО. Усвідомлення приходить, але вже запізно. Викликів багато. Країнам ЄС потрібно за 2-3 роки збільшити власний ВПК і армію. Бажано створити власний оборонний альянс ЄС, бо з НАТО залишаться лише сподівання. Знайти на це шалені кошти - близько 800 млрд. євро.. І головне час, якого в них вже нажаль не має.Шкода, що усвідомлення прийшло запізно. Тепер вже більшість розуміє, що війна в Україні це війна за світову демократію і весь цивілізований світ.