Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko

@oleksandryurchenkogrim
Кількість підписників: 521
Фото: 569
Відео: 194
Посилання: 45
Опис:
Канал про незламну Україну. Особистий погляд на ті події, які нас оточують. Висвітлення військових дій в яких я приймаю участь з початку повномасштабного вторгнення. Парламентська робота .
Джерело

🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko | Щодо проекту "Контракт 18-24"Від багатьох військових останнім часом чу...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko @oleksandryurchenkogrim
495 Охват/переглядів 2025-02-17 10:49 Повідомлення №436
Щодо проекту "Контракт 18-24"Від багатьох військових останнім часом чую негативні відгуки такого характеру: їх наберуть за шалені гроші, а вони будуть в тилу сидіти; чим ми гірші від них; а як з тими хто воює з початку війни у віці з 18-24 і інші. Спробую відповісти на ці речі, не гаслами, а відповідно до Постанови КМУ 153 від 11.02.2025 року. По- перше, відповідно до діючого законодавства особи віком до 25 років не підлягають мобілізації, лише на добровільній основі.По-друге, контракт передбачає зарахування лише на такі спеціальності - стрілець, старший стрілець, стрілець-снайпер, стрілець-санітар;помічник гранатометника, гранатометник, старший гранатометник;розвідник, старший розвідник. Хто тут бачить штабні посади? По-третє, за даним контрактом передбачена обов’язкова безпосередня участь у бойових діях в районах ведення воєнних (бойових) дій строком, що за сукупністю становить не менше шести місяців. Той хто боронить державу, той розуміє.По-четверте, для реалізації проекту відібрано лише 6 бригад, які будуть комплектуватись за таким принципом і вони всі бойові.По-п'яте, відповідно до п.4 даної Постанови, всі хто пішов добровольцем раніше у віці 18-25 роки і має якийсь термін безпосередньої участі у бойових діях отримають додаткову винагороду, таку ж саму, як і особи за цим контрактом.То яка тут дискримінація???