Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko

@oleksandryurchenkogrim
Кількість підписників: 521
Фото: 569
Відео: 194
Посилання: 45
Опис:
Канал про незламну Україну. Особистий погляд на ті події, які нас оточують. Висвітлення військових дій в яких я приймаю участь з початку повномасштабного вторгнення. Парламентська робота .
Джерело

🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko | Загроза світовій безпеці!Нажаль висловлювання Д.Трампа, про які я писа...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko 🇺🇦Олександр Юрченко/Oleksandr Yurchenko @oleksandryurchenkogrim
676 Охват/переглядів 2025-01-11 11:47 Повідомлення №392
Загроза світовій безпеці!Нажаль висловлювання Д.Трампа, про які я писав раніше, таки спровокували розхитування світової безпеки. І якісь недополітики вже дозволяють собі подібні випади у бік інших суверенних держав. Вчора, Лідер проросійської партії Болгарії «Відродження» Костадін Костадінов заявив, що його країна може претендувати на Південну Бессарабію, частина якої перебуває у складі України. Звісно, що він відпрацьовує гроші надані кремлівським карліком, але мабуть забув про міжнародне право. І хочу нагадати, що Болгарія не раз втрачала свою державність. Її майже не існувало 7 століть під час правління Візантії і Османської імперії. А ще, як в 1941 Болгарія об'явила війну Британії та США і програла її разом з Гітлером. І лише, завдяки домовленостям СРСР, Британії і США вдалося зберегти державність. То що, будемо за історичним принципом повертати території???Треба розуміти, якщо всі держави світу почнуть повертати собі свої історичні землі, то з мапи  зникнуть десятки сьогоднішніх держав і розпочнеться не тільки 3 світова, а й ядерна війна, яка просто розпочне існування вже іншого світу. І чи буде взагалі існувати Болгарія велике питання...