Джерело
Олександр Коваль / Рівненська ОДА | Взяв участь у підсумковій нараді у 2025 році під головуванням Премʼєр-...
1 240 Охват/переглядів
2025-12-31 13:52
Повідомлення №8340
🇺🇦 Взяв участь у підсумковій нараді у 2025 році під головуванням Премʼєр-міністерки України Юлії Свириденко. ✅ Головний висновок - спільними зусиллями влади усіх рівнів нам вдалося забезпечити життєдіяльність держави. У році, що минає, Рівненщина продовжувала бути надійним тилом. ✔️ 1,5 млрд грн передбачили місцеві бюджети області на пріоритетні видатки – підтримку Сил безпеки та оборони, потреби ветеранів та ВПО.✔️ Завершили будівництво нового корпусу обласного клінічного госпіталю, а також низки інших об’єктів – укриттів у лікарнях та закладах освіти, проводили реконструкцію шкільних харчоблоків. ✔️ Прийняли 37 евакопоїздів з Донеччини, це 519 людей. ✔️ Понад 100 фахівців супроводу ветеранів були працевлаштовані.✔️ 77 ветеранів отримали кошти на придбання житла, загальна сума - 184,16 млн грн. ✔️ Маємо 171 МВт розподіленої генерації – це когенераційні установки, сонячні електростанції та інші. ✔️ Передали громадам 38 шкільних автобусів.І це лише деякі цифри. Працюємо далі. Роботи багато.