Повідомлення telegram каналу - @olegpropsychology

Логотип телеграм спільноти - Психологія PRO 👨🏻‍💼 2024-07-14

Психологія PRO 👨🏻‍💼

Кількість підписників:
1005
Фото:
59 
Відео:
Посилання:
140 
Категорія:
Психологія
Опис:
Канал інформуватиме про психологічну науку та практики з фокусом на розвитку психології в Україні 🇺🇦 The channel will inform about psychological science and practice with a focus on the development of psychology in Ukraine 🇺🇦

Канал Психологія PRO 👨🏻‍💼 - @olegpropsychology - №221

І до нещодавних українських новин
21 листопада 2024 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №12030, що в тому числі зобов’язує роботодавців створювати служби охорони психічного здоров’я на підприємствах.
Ініціатива спрямована на покращення умов праці та загального психічного благополуччя працівників.
Законопроєкт передбачає, що на підприємствах з понад 50 працівниками мають бути створені окремі служби охорони психічного здоров’я. Для менших компаній із чисельністю від 20 до 50 працівників ці функції можуть виконувати спеціалісти за сумісництвом, а на підприємствах з менше ніж 20 працівниками — залучатимуться сторонні фахівці на договірній основі. Також планується, що кожне підприємство розроблятиме політику підтримки психічного здоров’я відповідно до специфіки роботи.
Ця ініціатива покликана допомогти у боротьбі зі стресом, вигорянням та іншими психічними розладами серед працівників. Підтримка психічного здоров’я, на думку авторів закону, сприятиме підвищенню продуктивності працівників і покращенню атмосфери у колективах.
Водночас, ініціатива викликає питання щодо фінансових і організаційних зусиль, які вимагатимуться від бізнесу. Зокрема, малий і середній бізнес може зіткнутися з труднощами у впровадженні нових вимог.
Національна психологічна асоціація України брала активну участь у публічному обговорені цього законопроєкту. Після першого читання було подано низку правок, які мають вдосконалити текст документа. Зокрема, члени асоціації закликають звернути увагу на критику, яку викликають окремі аспекти закону. Важливо, щоб майбутній документ був ефективним, реалістичним і враховував як потреби працівників, так і можливості роботодавців.
НПА також закликає психологів долучитися до обговорення та вдосконалення законопроєкту, адже його фінальне прийняття може відбутися вже незабаром.
Деталі статті: Джерело: Все про бухгалтерський облік Дата публікації: 21 листопада 2024 року.

Зображення до поточного посту у каналі "Психологія PRO 👨🏻‍💼" - @olegpropsychology
590
24-11-28 13:01